Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Фруктова пастила – в чому секрет її популярності?

Фруктова пастила – в чому секрет її популярності?

Смачна натуральна пастила з фруктів – це той смаколик, який українці прагнуть придбати як собі, так і діткам. У чому ж секрет такої її популярності серед споживачів різного віку?

Фруктова пастила – це десерт, який з‘явився у нас ще в прадавні часи. Прості та корисні рецепти приготування таких солодощів передавались від матері до доньки. Особливо в сучасному світі, такий десерт став дуже популярним і має великий попит на ринку.

Чому пастила з фруктів така поширена в Україні?

Все дуже просто. Основна особливість фруктової пастили полягає в тому, що в її складі містяться лише натуральні та корисні інгредієнти, які насичують організм вітамінами та мінералами. Цей продукт є якісною заміною шоколаду та солодкої випічки.

Для приготування пастили найчастіше використовують різні фрукти та ягоди. Це можуть бути яблука, груші, сливи, банани та інші плоди. Як правило, з цих фруктів роблять пюре, яке пізніше делікатно накладають на металевий лист і сушать при невисоких температурах протягом декількох годин. Коли десерт стає густим, його охолоджують та нарізають на рівні клаптики, закручують у спіралі та герметично упаковують в тару. Для того, щоб смак був більш насиченим та яскравим, у пастилу іноді додають горіхи, спеції та мед.

Чому пастилу називають улюбленим десертом більшості українців?

Хоча цей десерт прийшов до нас з давніх-давен, особливої популярності він набув лише в нашому столітті.

Провідний виробник фруктової пастили в Україні Frukfetta відзначає, що так відбувається через те, що людство стає більш свідомим і уважнішим до свого харчування. Саме тому суспільство починає обирати не тільки смачні продукти, а й корисні. Пастила з фруктів поєднує у собі всі ці якості, саме тому, попит на неї зараз просто шалений.

Основні переваги фруктової пастили:
  • Відсутність шкідливих та не натуральних компонентів;

  • Багато вітамінів та мінералів;

  • Велика кількість легкозасвоюваних вуглеводів, які швидко перетворюються на енергію;

  • Чудовий перекус для людей будь-якого віку та статі;

  • Можна вживати як з чаєм чи кавою, так і з морозивом, чи просто як самостійну страву;

  • Має позитивний вплив на травну систему, а також серцево-судинну, кісткову та інші.
Натуральна фруктова пастила Frukfetta має приємний смак з кислинкою, який тонізує і насичує наш організм. Після регулярного вживання такого десерту прискорюється метаболізм та відбувається очищення від токсинів. Такі солодощі особливо корисні для людей, які страждають на хронічну втому чи мають постійні стреси, адже після вживання такого десерту підвищується розумова діяльність, а психологи зі стосунків зазначають, що поліпшується навіть емоційний фон!

Звичайно, як у всіх натуральних продуктів, у пастили з фруктів є певні обмеження до вживання. Людям, які мають алергію на деякі компоненти, такий десерт не рекомендується до вживання. Також до складу пастили входить немала кількість природного цукру, яка є шкідливою для діабетиків. При регулярному вживанні фруктових солодощів необхідно регулярно перевіряти ротову порожнину для уникнення розвитку карієсу.

Скільки коштує та де купити натуральну пастилу з фруктів?

Звісно, можна витрати свій час та сили на приготування такого десерту самостійно. Але завжди є простіший спосіб. Можна просто купити натуральний десерт у фірмовому магазині виробника за приємною ціною та високої якості. Всі десерти виготовляються виключно з натуральних продуктів та за перевіреними роками рецептами. Саме тому можна бути впевненими, що вироби будуть справді смачними та корисними.

Джерело: офіційний сайт виробника фруктової пастили SERGIO –www.sergio.com.ua

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас