Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як наносити гель лак на пластикову палітру?

Як наносити гель лак на пластикову палітру?

Велика палітра приваблює клієнтів. Завжди приємно, коли є з чого обирати. Тож краще зібрати декілька видів палітр, наприклад, окремо за відтінками різних кольорів або дизайнів, тематичними малюнками або сезонні, в залежності від пори року.

Щоб колір відповідав дійсності й мав добрий вигляд і на пластиковій палітрі, і на нігтях, обирайте прозорі палітри або з молочною основою. Колір на такій палітрі буде максимально наближеним до реального. Це особливо важливо для лаків з середньою щільністю, таких як гель лак Adore акорд. Їх можна наносити в один або кілька шарів за бажанням клієнта й отримувати від напівпрозорого до щільного покриття. Якщо напівпрозорий лак нанести на білу основу, відтінок буде відрізнятись. Хороша палітра має бути виготовлена з пластику, стійкого до дії розчинників та впливу УФ та LED-ламп.

Яку форму палітри обрати

Форма повинна бути зручною як для майстра, так і для клієнта.

Палітра-віяло. Складається з рухомих зразків скріплених на кільці. Така палітра компактна та зручна для вибору комбінацій різних лаків. В ній можна зіставити поруч два різних кольори й вирішити, чи гармонічно вони виглядають разом.

Форма ромашки. Зразки розміщені по колу в незмінному порядку. Легко порівнювати кольори, прикладаючи їх до руки по черзі. А от співставити два різних кольори, якщо вони нанесені з різних боків, складніше. Гель-лаки краще наносити в послідовності, в якій вони частіше комбінуються, або за відтінками.

Прямокутна палітра. Обирати кольори на такій палітрі важче, і місця вона займає багато. Це гарний вибір для експериментів і для майстра-початківця. Можна використовувати для певної класифікації робочого матеріалу: з матовим покриттям чи на темній підкладці.

Послідовність нанесення кольорів має велике значення. Якщо кольори будуть нанесені хаотично, обрати буде складно. Краще зберігати певну послідовність, наприклад, від світлих до темних, від холодних до теплих, або від базових до дизайнерських варіантів. Гель лак Адоре має велике різноманіття структур, можна нанести лаки одного кольору – від дрібного перламутру до глітера найбільшого розміру.

Як наносити гель-лак на зразок

Процес нанесення гель лаку на палітру схожий на нанесення на нігті, але є нюанси.
  • Потрібно знежирити поверхню, на яку наноситься гель-лак. Так покриття вийде рівномірним і не розтікатиметься.

  • База потрібна для кращого зчеплення лаку з пластиною, тож для зразка її можна не використовувати. Базу потрібно наносити на палітру, якщо плануєте знімати покриття та перемальовувати іншим кольором. Бо інакше пігмент профарбує основу.

  • Нанести гель-лак в один шар і відправити в лампу. Кількість шарів залежить від консистенції та покривної здатності лаку. Зазвичай вистачає двох покриттів. Якщо колір світлий або хочеться більше блискавок чи щільності, можна нанести ще один-два покриття, не більше. Кожен шар має полімеризуватися в лампі.

  • Фінішне покриття – не обов’язкове, але краще його нанести – воно збереже яскравість кольору і привабливий вигляд зразка.

  • Щоб не переплутати кольори на палітрі, їх краще одразу підписати стійким маркером, що стирається тільки розчинником. 
При нанесенні гель-лаку на палітру варто докласти зусиль. Від того, наскільки соковиті та чисті відтінки нанесені й наскільки естетично й акуратно виглядає палітра, залежатиме, в тому числі, популярність кольорів та ваша репутація як майстра. Тож тренуйтеся, експериментуйте та дивуйте своїх клієнтів.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас