Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Ефективний та успішний дизайн бару у Києві

Ефективний та успішний дизайн бару у Києві

При виборі улюбленого бару для регулярного відвідування люди керуються не лише великим меню або багатою винною картою, їм важлива атмосфера свята та релаксу. Тому, щоб заклад вийшов затишним, стильним та трендовим, важливо грамотно підібрати дизайн інтер'єру бару. За даними дизайнерів зі столичної студії Іоносфера, понад 80 відсотків відвідувачів повернулися до закладу повторно, якщо їм сподобалося його оформлення.

Як вибрати відповідний інтер'єр для бару.

У бар приходять не для того, щоб думати про роботу чи життєві труднощі – сюди заходять розважитися, забути про проблеми та поспілкуватися з друзями. Тому обстановка повинна бути максимально комфортною та розслаблюючою. Однак дизайн бару в Києві не можна розробити без грамотного планування, адже він має враховувати декілька основних критеріїв:

1. Попередній портрет відвідувача. Вибираючи робочий напрямок для розважального закладу, фахівець обов'язково враховує майбутню цільову аудиторію. Наприклад, до класичних інтер'єрів відносять англійський паб або спорт-бар, які більше орієнтовані на чоловіків молодого та середнього віку з певними захопленнями.

2. Площа приміщення. Хоча бари спочатку створюють обстановку свята та єдності, багато відвідувачів особливо цінують можливість відпочити у приватній обстановці. Тому не варто в маленьку площу вставляти максимальну кількість місць – такий інтер'єр бару не піде бізнесу на користь.

3. Матеріали для оздоблення. Кожен громадський заклад, орієнтований на харчування та вживання алкогольних напоїв, має відповідати певним нормам та стандартам. Наприклад, важливо використовувати при обробці матеріали, які не тільки впишуться в загальну концепцію, але і будуть зносостійкими, міцними і зможуть витримати регулярні вологі прибирання.

4. Стильова концепція. Щоб виділити заклад на фоні десятків конкурентів, важливо вигадати для нього нетипову концепцію, яка проходитиме центральним мотивом через весь інтер'єр бару. У дизайн-студії Ionosfera радять звернути увагу на тематичні варіанти, які присвячують оформлення однієї ідеї: стріт-графіті, байкер-клуб, дэнс-бар та ін.

Залежно від розробленого плану оформлення дизайнер планує зонування, освітлення та навіть вибір меблів та декору. Тому важливо визначитися з концепцією заздалегідь і суворо дотримуватись її в процесі ремонтно-будівельних робіт.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас