Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Переваги та основні функції телевізорів зі smart TV

Переваги та основні функції телевізорів зі smart TV

Звичайний користувач, який блукає у торговельному центрі, здивований величезним асортиментом сучасних телевізорів. Одними з найпопулярніших варто вважати саме моделі зі смарт ТВ, які поєднують у собі звичайний телевізор та повноцінний медіацентр. З використанням технології smart TV, телевізор підключається до всесвітнього павутиння, тобто до мережі Інтернет, та може відображати не лише звичайне телебачення, яке транслює країна, але й показувати відео ролики, фітнес тренування у режимі онлайн. Сучасний телевізор 43 дюйми – це чудовий варіант для сімей з дітьми, які навчаються дистанційно.

Які параметри варто враховувати, обираючи smart TV?

Варто розуміти, що такі прилади працюють з використанням різних операційних систем. Наразі гігантами вважаються наступні:

• Tizen OS
• Web OS
• Android TV

Першу операційну систему, тобто Tizen OS, використовують в телевізорах, від компанії Самсунг. Головна перевага у мінімалізмі та можливості використання пристроїв у режимі багатозадачності. Передивляючись улюблений серіал, знизу можна відкрити власну електронну пошту та почитати надіслані листи. Користувачі вважають таке меню аскетичним та дуже простим, але воно зручне. Якщо під час перегляду улюблених відеороликів чи телепередач бажаєте бути в курсі подій та ознайомитися з інформацією, що викладається в соцмережах, можете це зробити в один клік. Використовуючи одразу декілька вкладок, можна дивитися телесеріал та переглядати стрічку в інстаграмі. Таку техніку можна використовувати для перегляду дистанційних уроків.
телевізори smart TV

Огляд операційних систем у сучасних телевізорах

Web OS використовують у телевізорах від компанії LG. Загалом меню та зовнішній вигляд цих операційних систем мало чим відрізняється. Tizen OS та Web OS мають мінімалістичний дизайн та дуже схожі одна на одну.

Android TV – це операційна система, яка кардинально відрізняється від двох попередніх, та дуже схожа на звичайний android, який встановлюють на телефонах. Проте головний недолік – це відсутність можливості працювати у режимі багатозадачності, бо меню займає весь екран та не дозволяє відкривати невеличкі блоки, спілкуватися у соцмережах, одночасно передивляючись улюблений фільм. Доведеться повністю згортати попереднє меню, припиняти перегляд улюбленого фільму та переходити у соцмережі, щоб спілкуватися з друзями та відповісти на повідомлення. Це не дуже зручно, але звично для користувачів техніки android, які не перший рік користуються телефонами від компанії xiaomi. Система використовується на телевізорах від компанії xiaomi. Цією операційною системою користуються компанії Toshiba та Philips.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас