Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Найкращі групові костюми на Хелловін, які будуть доречні в офісі

Найкращі групові костюми на Хелловін, які будуть доречні в офісі
 

Якщо ви вирішили відсвяткувати Хелловін на роботі, то вибрати костюм, який буде доречний в офісі, не так просто. Ваше вбрання не повинно бути надто відвертим, не повинно ображати начальника чи співробітників, а також має бути достатньо зручним, щоб у ньому можна було працювати весь день. А ще краще буде, якщо ви із друзями-колегами придумаєте групові костюми.

Ми пропонуємо вам невелику добірку групових костюмів, які будуть доречними на роботі та допоможуть розкрити й підкреслити ваш командний дух. А оточуючі неодмінно оцінять такі наряди, адже їх легко буде впізнати більшості людей.

Найкращі групові костюми на Хелловін для роботи і не тільки

1. Персонажі серіалу «Офіс» (The Office)

Такі костюми можуть стати очевидним вибором, адже вони ідеально підійдуть для роботи та з гумором підкреслять традиційну офісну обстановку. При цьому їх не обов'язково купувати – костюми кожного з персонажів зовсім нескладно зібрати зі своїх речей та запозичених у знайомих. Але постарайтеся не просто переодягнутися в одного з персонажів серіалу, а «влитися» в його роль (наприклад, вивчіть кілька знакових цитат) – так ваша команда по костюмах зможе повеселитися від душі.

2. Мисливці за привидами

Не так вже й складно сьогодні знайти і купити бежеві робочі комбінезони, а спеціальні нашивки можна замінити наклейками або надрукувати на замовлення в найближчій поліграфічній конторі.

3. Гурт Spice Girls

Такі групові костюми неодмінно оживлять обстановку в офісі. Підібрати вбрання однієї з дівчат-співачок Spice Girls можна у своєму гардеробі та запозичивши пару речей/аксесуарів у подруг. Під час перерв на роботі слухайте улюблені хіти бенду та навіть можете спробувати виконати їх самостійно.

4. Персонажі із "Секс і місто" ("Sex and the City")

Одягнутися в стилі персонажів «Сексу і місто» зовсім не складно – речі в стилі однієї з дівчат, напевно, знайдуться і у вашому гардеробі. Розподіліть ролі та відсвяткуйте Хелловін у стилі Керрі, Міранди, Шарлотти та Саманти.

5. Друзі з серіалу «Друзі» («Friends»)

Друзі – ситком, який знають і обожнюють практично всі. При цьому скопіювати його персонажів також зовсім не складно. Зберіться компанією друзів-колег, виберіть кожен для себе улюбленого персонажа і «побувайте в його шкурі» у цей Хелловін – буде весело і вам, оточуючим!

Якщо ж у вас в офісі не дуже жорсткий дрес-код, на Хелловін також можна перевтілитися на сімейку Адамсів, Месників, персонажів з Поттеріани, «Володаря Перстнів», «Чарівника країни ОЗ» і т.д.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас