Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Найпростіші та ефективніші способи прикрашання торта

Найпростіші та ефективніші способи прикрашання торта

Глазур — це те, що спадає вам на думку, коли ви думаєте про прикрашання торта. Але іноді прикрашання торта глазур'ю не вдається або, можливо, не підходить з багатьох причин. Не хвилюйся! Якою б не була причина, існує безліч варіантів, чим ще прикрасити торт. Ось ми й вигадали список ідей, як прикрасити торт без глазурі.

Цукрові прикраси чи цукерки

Якщо ви хочете прикрасити торт без глазурі найпривабливішим способом, візьміть цукерки і прикрасьте! Також хорошим варіантом буде використовувати цукрові прикраси для торта або цукрові фігурки, великий вибір яких – на сайті Золотого Трюфеля: https://zt.net.ua/tsukrovi-prikrasi-na-tort.

Фрукти

Ще одна ідея декорації торта, яку можна використовувати будь-якого дня, залежно від типу торта, який ви спекли. Наприклад, якщо ви спекли полуничний торт, прикрасьте його зовні свіжою полуницею. Прикрашаючи торт свіжими фруктами, краще подати його відразу, щоб зберегти торт свіжим. Треба спочатку повністю приготувати торт, а потім планувати використання фруктів. Ваш фруктовий пиріг готовий до вживання.

Шоколадно-карамельний соус

Ох! Хтось сказав шоколадно-карамельний соус? Довірся нам: коли у вас є це вдома, ніхто не пропустить цукор або шоколад. Це один із найкращих способів декорації вашого торта без глазурі.

Горіхи

Горіхова суміш ідеально підходить для того, щоб торт набув нового вигляду. Ви можете покрити його зверху донизу, або ви можете посипати зверху свій торт – який би варіант ви не вибрали, ваш торт виглядатиме чудово.

Безе

Безе – це тип десерту, що часто поєднується з італійською, швейцарською та французькою кухнею, приготований з яєчного білка з додаванням цукру. Якщо ви любите безе, то варто спробувати цю техніку прикрашання торта. Збийте потрібну кількість м'яких безе з яєчним білком та цукром і додайте цю суміш у торт. Якщо ви хочете, щоб вийшло класичне хрумке безе, то дайте вашому виробу трохи побути в духовці.

Якщо у вас немає досвіду в приготуванні безе, ви можете тримати безе в духовці на повільному вогні і додати його в свій торт як начинку замість того щоб намазувати. Якщо ви занадто втомилися і не хочете витрачати багато часу на випічку або декорацію торта вдома, замовте онлайн доставку з найближчої до вас пекарні.

Тож це були прості ідеї прикрашання торта. Скористайтеся будь-якою з цих технік, і у вас вийде красивий, смачний торт, декорований без особливого клопоту та вміння. Час виявити творчий підхід!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас