Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Огляд та характеристики найкращих моделей iPad для дошкільнят та школярів

Огляд та характеристики найкращих моделей iPad для дошкільнят та школярів

Серед батьків є дві категорії людей: одна з яких за новітні технології та використання планшетів, смартфонів серед дітей, а інша забороняє ними користуватися, намагаючись відтягнути момент придбання власного гаджета для дитини.

Навіщо дитині планшет?

Варто розуміти, що iPad та планшет – це не лише шкода, але й величезна користь. Саме тому батьки повинні контролювати відеоряд, який переглядають діти, а також використовувати техніку для розвитку. Варто ipad купити для дітей, що мають дефекти мовлення.

Для цього на айпад встановлюються спеціальні програми, які складаються з карточок. Дитина повинна натискати на карточки, промовляючи їх назви. Компанія apple у магазині app store пропонує величезну кількість дидактичного та додаткового матеріалу, як для дошкільнят, так і для школярів. Використовуючи такі додатки, можна розвивати мовлення, дрібну моторку, а також розширювати свої знання, стосовно навколишнього середовища та оточуючого світу.

Огляд найкращих моделей iPad для дітей

Основний фактор – це зручність користування. Саме тому віддають перевагу не найновішим моделям, а пристроям з вираженими рамками.

Найкращі моделі iPad для дітей:

• Простий варіант для дошкільнят – це iPad з діагоналлю 10,2 дюйма. Для цього айпада характерні товсті рамки, які дозволяють не залишати відбитки пальців на екрані. Ця версія дозволяє дитині малювати, не використовуючи для цього підлогу та стіл. У комплектації є спеціальний стілус, який дозволяє розвивати свої художні навички. Для цього планшета характерна наявність власної екосистеми, яку можна під'єднати до макбука та смартфона.

• Для школярів оптимальним варіантом стане iPad Air, який має діагональ 10,9 дюймів та майже не містить рамок. У цьому айпаді використовується найсучасніший екран та чудова матриця, що дозволяє стати пристрою справжнім інтерактивним помічником при виконанні домашнього завдання. З використанням цього пристрою можна вивчати іноземні мови, малювати та створювати презентації.

Параметри вибору iPad для дитини

Обираючи iPad для дитини, орієнтуйтеся на її вік та потреби. Чим більше дитина проводить часу за спілкуванням з використанням камери та екрану, тим кращої якості повинна бути матриця та чипсет. Для школярів, які щодня виконують домашнє завдання, створюють реферати, доповіді та презентації, варто купувати моделі з величезним запасом пам'яті.

Не забудьте придбати захисний чохол та додаткове скло. Це збереже пристрій від тріщин та подряпин. Для маленьких дітей найкращий варіант – це стійкий бампер, який виступає над контурами пристрою. Якщо iPad впаде на землю, з ним нічого не трапиться.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас