Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Переваги пошуку віддаленої роботи на jooble для молодих мам

Переваги пошуку віддаленої роботи на jooble для молодих мам

Величезна кількість жінок, які нещодавно стали мамами, бажають покращити своє матеріальне становище. Грошей, які виплачують на дітей, зовсім небагато. Їх не вистачає на купівлю підгузків, а також дитячого харчування. Серед цієї категорії населення, найбільш популярною є віддалена робота, яку можна легко поєднувати з материнством.

Яка робота підійде мамам в декреті?

Пошук роботи залежить від навичок жінки, а також її досвіду. Найпростіше знайти заняття жінкам, які до народження дитини працювали бухгалтерами, фінансистами та складали звіти до податкової інспекції. Зараз таких вакансій досить багато, бо навіть невеликі підприємства повинні надавати звіти у податкову.

Різновиди роботи для мам у декреті:

• Головна особливість материнства – у неможливості формування певного графіку. Це пов'язано з тим, що ніколи не відомо, як дитина поводитиметься. Тому оптимальним варіантом стане робота, яку можна виконувати у зручний час, наприклад, коли малюк спить. Найкращим варіантом вважають перевірку транспортних компаній та поштових відділень. Це своєрідні звіти, які складають на основі роботи таємних покупців.

• Досить затребуваними вважаються маркетологи та таргетологи. Сфера IT розвивається досить швидко, а величезні маркетплейси та сайти з'являються щодня. Будь-який майданчик, що займається реалізацією товарів, потребує просування та реклами. Тому спеціалісти у сфері популяризації ресурсів, та у SEO – завжди на вагу золота.

• Звичайно, не кожна жінка розуміється на просуванні сайтів. Деякі з представниць прекрасної статі віддають перевагу роботі руками. Можна виготовляти цікаві поробки або шити одяг.

• Дуже часто шукають адміністраторів для інтернет-ресурсів, які будуть розміщувати пости, рекламу на сторінках instagram або telegram.
віддалена робота на jooble

Кілька причин шукати віддалену роботу на jooble

Останнім часом, через великий наплив переселенців, кількість мешканців західних та центральних регіонів суттєво збільшилась. Це дало поштовх до створення нових робочих місць та підприємств. Деякі підприємці були змушені, використовуючи релокацію, перевезти все обладнання та свій бізнес до більш безпечних місць. Тому роботу знайти стало значно простіше.

Для жінок, які зараз не можуть працювати весь робочий день, підходить саме віддалена робота за посиланням Jooble. Жінка може виконувати роботу оператора, приймаючи та обробляючи замовлення. Для цього достатньо ноутбуку або навіть мобільного телефону. Також можна працювати консультантом у різних державних або приватних організаціях. Основна робота – це надавати інформацію людям, що її потребують.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас