Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Принципи вибору розвиваючих іграшок для малюків

Принципи вибору розвиваючих іграшок для малюків

Іграшки для малюків створені не лише для того, щоб діти поводили себе спокійно, але й для їхнього розвитку. Головне завдання – це купити іграшки для дітей та малюків, та самих найменших, які відповідають розвитку та віку. Недарма малюкам до одного року купують різні брязкальця, які дозволяють дитині розрізняти звуки, а також форму та твердість деяких предметів. Саме в такому віці рекомендовано купувати іграшки, виготовлені з фетру, пластмаси або навіть клейонки. Це потрібно для того, щоб стимулювати тактильні відчуття, а також розвивати дрібну моторику.

Які іграшки обрати для дитини до одного року?

Малюки в такому віці полюбляють щось новеньке та завжди знаходять, з чим побавитися, навіть якщо предмети зовсім не схожі на іграшки. Це пов'язано з необхідністю пізнання зовнішнього світу. Саме тому іграшки для дітей до одного року повинні бути різноманітними.

Найкращі іграшки для дітей до одного року:

• Пірамідки. Психологи, спеціалісти та педіатри вважають, що діти у віці 8-9 місяців повинні збирати пірамідку, орієнтуючись на її розміри, тобто від більшого до меншого, щоб конструкція набула форми трикутника. Це дозволяє дитині орієнтуватися в просторі та розрізняти великі та маленькі предмети.

• Сортери. Реалізуються у вигляді невеличких ящиків або коробок, з отворами різної форми та розміру. У кожний з отворів потрібно підібрати свою фігурку, яка повністю буде повторювати його форму.

• Дерев'яні іграшки зі шнурівкою. Вони можуть випускатися у вигляді черевичків, або предметів, які потрібно з'єднати між собою, використовуючи шнур. Це все потрібно для того, щоб розвивати дрібну моторику та привчати дітей до роботи з дрібними предметами. Діти з розвиненою моторикою рук вчаться говорити швидше та майже не мають проблем у навчанні.
іграшки для малюків

Як обрати якісні іграшки для малюків?

Через порушення постачання, а також здорожчання транспортування, іграшки від відомих компаній, суттєво виросли у ціні. Саме тому значна кількість людей почала купувати дешеві китайські іграшки, не дбаючи про здоров’я та життя власних дітей. Зазвичай дешеві іграшки з Китаю мають неприємний запах, виготовлені з пластику, який не можна використовувати для дітей. Це пов'язано з тим, що малюки величезну кількість предметів тягнуть до рота. Дешеві іграшки можуть мати залишки небезпечних речовин, альдегідів та синтетичних смол, які спричиняють алергію або навіть отруєння. Варто купувати іграшки в перевірених магазинах, які мають сертифікати якості. Не дивлячись на високу вартість таких забав, здоров'я дитини важливіше.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас