Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Аюрведичні рослини та мінерали: як ашваганда допомагає зміцнити здоров´я

Аюрведичні рослини та мінерали: як ашваганда допомагає зміцнити здоров´я

Ашваганда – це індійська рослина, яка має цілу низку корисних властивостей. Її використовують в аюрведичній медицині для лікування безсоння, укріплення та оздоровлення організму. Вона є невід’ємною частиною індійської культури та джерелом корисних властивостей.

Екстракт ашваганди має заспокійливий ефект. Натомість, він забезпечує організм необхідними речовинами, покращує самопочуття та використовується для лікування цілої низки захворювань. Рослина відноситься до адаптогенів: за своїми хімічними властивостями вона здатна принести користь здоров’ю людини, як у фізичному, так і в психологічному аспекті.

Екстракт ашваганди: користь та шкода

Екстракт ашваганди: користь та шкода

Позитивний вплив ашваганди на організм людини пояснюється її універсальними властивостями та високим вмістом вітанолідів. Якщо купити екстракт ашваганди в аптеці, можна відчути на собі такі її корисні властивості:

 • Очищення розуму. Завдяки розслаблюючій та активізуючій функції, рослина здатна допомогти з розсіяністю, збільшити рівень концентрації та розслабити розум;
 • Антитривожний ефект, за допомогою чого можна позбавитись від нічних жахів та безсоння;
 • Зниження рівня ліпідів та цукру в крові;
 • Зниження рівня втоми, слабкості, лікування астенії;
 • Стимулювання вироблення гормонів щитовидної залози. Натуральні ліки назначають для лікування гіпотериозу;
 • Збільшення лібідо та сексуальних можливостей. Користь ашваганди для чоловіків – покращення потенції, витривалість, бадьорість, багато енергії;
 • Зміцнення імунної системи.

За результатами досліджень було встановлено, що вживання препарату допомагає протидіяти хворобі Альцгеймера.

Ашваганда: як приймати

В основному, для лікування та профілактики застосовується корінь лікарської рослини, проте її листя та ягоди також містять в собі безліч корисних компонентів. Є декілька форм випуску ліків:

 • Перемелене коріння (порошок), яке розводять у воді та варять перед споживанням;
 • Рідкий екстракт;
 • Настойка;
 • Капсули;
 • Висушене та подрібнене листя, на основі якого можна готувати лікувальні суміші та настої.

Що стосується протипоказань – приймати рослину не можна при індивідуальній чутливості, тому перед вживанням краще проконсультуватись з лікарем. Також змішувати ашваганду не можна з деякими групами ліків, наприклад, від діабету, гіпертонії, депресії, так як можливе виникнення побічних ефектів. Не можна вживати речовину вагітним та годуючим жінкам, тому що дітям не рекомендується вживання рослини.

Де ліки Ашваганда купити в Україні за доступною ціною

В інтернет-магазині "Світове Дерево" https://svitovederevo.com.ua ви знайдете широкий асортимент аюрведичних рослин та мінералів від перевірених постачальників з Індії. На сайті ви зможете знайти на препарати аюрведа відгуки та прочитати, як рослина допомогла іншим покращити своє загальне почуття та вилікувати захворювання.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас