Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як вибрати машинку для стрижки котів і собак

Як вибрати машинку для стрижки котів і собак

Головна умова здорового стану шерсті та шкіри домашніх тварин, а також їхнього привабливого та охайного вигляду – регулярна стрижка. Спеціальні пристрої для стрижки шерсті дають змогу значно полегшити процес догляду за домашніми улюбленцями. Правильно підібрана модель, наприклад, машинка для стрижки котів та собак CP-6800 Codos, легко впорається зі своїми задачами та служитиме довго.

Як правильно вибрати машинку для стрижки домашніх тварин?

Під час вибору машинки для стрижки тварин слід звертати увагу на такі важливі моменти:

  1. Потужність машинки. Оптимальний рівень потужності — 20-45 кВт. Моделі, які мають потужність, меншу за 20 кВт, підходять для тварин із короткою шерстю, а для густої довгої шерсті необхідна потужність від 30 кВт.

  2. Режими швидкостей. Рекомендується вибирати машинки для стрижки тварин з кількома режимами швидкостей, адже що густіша у тварини шерсть, то вища швидкість роботи ножів машинки необхідна. Інакше шерсть заплутуватиметься, тварині буде боляче і вона нервуватиме, сприймаючи машинку для стрижки як джерело стресу.

  3. Ножі. Леза повинні бути дуже гострими та міцними, щоб процес стрижки був швидким і безпроблемним. Можна вибрати варіант із металу або кераміки.

  4. Автономність. Найзручнішими є моделі, оснащені акумуляторною батареєю. Вони можуть працювати без підключення до електромережі. Поки акумулятор підзаряджається, можна використовувати запасну батарею. Головна перевага акумуляторних машинок для стрижки — електрошнур не дратує тварин.

  5. Безшумність. Коти та собаки — досить полохливі тварини, тому відсутність звукових подразників має дуже велике значення. Машинка для стрижки котів та собак CP-6800 Codos оснащена безшумним двигуном, тому під час стрижки тварини залишаються спокійними, тож  процедура минає швидше і легше.

  6. Аксесуари. Як правило, у комплекті до машинки йдуть усі необхідні аксесуари (щітки, гребінці та олія). Запасні леза можна придбати окремо, при цьому необхідно звертати увагу на їхню відповідність моделі машинки.

В інтернет-магазині БІОВЕТ ви знайдете великий вибір обладнання для ветеринарії та тваринництва. Професійні консультанти порекомендують вам оптимальні варіанти з урахуванням ваших потреб та наявного бюджету.

Ветеринарне обладнання Biovet — це завжди висока якість та приємні ціни!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас