Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Навушники в Showtime — висока якість складання та повне занурення у світ звуків

Навушники в Showtime — висока якість складання та повне занурення у світ звуків

Щоб без побоювань прослуховувати приватну інформацію, слухати музику, не дратуючи оточуючих, чи спокійно займатися професійною діяльністю, необхідно купити навушники. В Україні сьогодні торговельна мережа пропонує величезну різноманітність їхніх моделей для різних завдань.

Навушники Denon AH-MM400 Wood

Що важливо враховувати під час вибору навушників?

Вибір потрібної моделі іноді складно зробити, оскільки крім конструктивних особливостей та типу навушників, необхідно враховувати також інші нюанси особистого характеру:

 • особливості каналу внутрішнього вуха (при виборі навушників внутрішньоканального типу);
 • будову та особливості зовнішнього вуха;
 • необхідність купівлі тієї чи іншої моделі (йдеться про професійну сферу — навушники прихованого типу, моніторні тощо);
 • особисті вподобання.

Крім цього, сучасні моделі навушників відрізняються за своїми характеристиками та функціональністю. Тому, якщо вам самостійно складно визначитися, який тип навушників вам необхідний або складно вибрати конкретну їхню модель, зверніться до фахівців інтернет-магазину відео- та аудіотехніки Showtime.

Як класифікують навушники за їхньою конструкцією?

Залежно від конструктивних особливостей розрізняють такі типи навушників:

Вставні

Це вже застарілі моделі, оснащені амбушюрами, які вперше з'явилися в 1991 році. Сьогодні їх можна побачити лише в комплектації до мобільних пристроїв. Це дешеві моделі, якість звуку бажає кращого.

Внутрішньоканальні

Такі навушники вставляються у вушний канал і забезпечують більш якісне і збалансоване звучання з хорошим поглинанням сторонніх шумів.

Накладні

Навушники цього типу надягають таким чином, щоб бути притиснутими до вушної раковини. При цьому накладні навушники не повністю охоплюють її, тому на виході частина звуку просто втрачається. Вам будуть доступні шуми ззовні, а звучання у ваших навушниках може бути чутним вашому оточенню.

Повнорозмірні

Для домашнього використання це ідеальний варіант вибору. Навушники цього типу повністю охоплюють вушну раковину і зовнішнє вухо, виключаючи зовнішні шуми і занурюючи людину в аудіозапис, що прослуховується.

Моніторні

Візуально моніторні моделі нагадують повнорозмірні навушники, але, взявши їх до рук, ви відразу відчуєте різницю. Якість матеріалів, вага виробу, міцність конструкції та їхня вартість підкажуть вам, що перед вами професійні навушники, як мінімум, призначені для звукорежисерів.

Які ще особливості притаманні сучасним навушникам?

За типом випромінювача розрізняють навушники наступних видів:

 1. Динамічні — оснащені простим і найпоширенішим типом випромінювача, що складається з одного електродинаміка, мембрани та котушки.
 2. Електростатичні (або електретні) — це дуже рідкісні і дорогі моделі, що функціонують практично без спотворень, продукція Hi-End класу. Складаються з найтоншої мембрани, розташованої між двома електродами.
 3. Ізо-/ортодинамічні — функціонують на базі випромінювача Хейла, що забезпечує потужне магнітне поле. Оснащені тефлоновою мембраною з алюмінієвим напиленням, вони забезпечують потужний звук бездоганної якості. Ціна на навушники цього типу вища, ніж вартість їхніх аналогів з іншими типами випромінювача.
 4. Арматурні — до таких відносять навушники внутрішньоканального типу, що відрізняються високим ККД і здатні деталізувати звучання. Вартість таких моделей буде трохи вищою за середню ринкову ціну.

За акустичним оформленням навушники бувають:

 1. Закритого типу

  Закриті моделі забезпечують повну ізоляцію від сторонніх шумів ззовні та недоступність вихідних звуків для оточуючих.

 2. Відкритого типу

  Динамік поміщений у камеру, оснащену щілинами та ґратами, тому звук із навушників, з одного боку, виходить більш насиченим, з іншого — він доступний для прослуховування вашого оточення.

Є ще багато критеріїв вибору навушників, на кшталт трансляції сигналу — дротові/бездротові, Bluetooth, Wi-Fi, радіочастотні та ін. Також навушники відрізняються дизайном і формою, колірними рішеннями. Великий асортимент різних типів навушників представлений в інтернет-магазині Showtime.

Навушники Beyerdynamic DT 990 Edition 32 Om

Де в Україні можна вигідно купити якісні навушники?

Компанія Showtime пропонує купити навушники недорого у Києві та інших містах України з доставкою до будь-якого населеного пункту країни. До покупки пропонуються навушники і гарнітура до них для різних цілей:

 • для професійної діяльності;
 • DJ-навушники;
 • skype-навушники (для ПК);
 • для геймерів;
 • для занять спортом;
 • звичайні моделі;
 • для смартфонів.

В інтернет-магазині Showtime ви знайдете навушники дуже відомих і найкращих, за визнанням меломанів, брендів — Audio-Technica, Beyerdynamic, Campfire Audio, Epos, Gembird, JBL, MSI, Panasonic, Philips, Sennheiser та багатьох інших досить відомих торгових марок.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас