Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Кілька причин придбати іграшку плед

Кілька причин придбати іграшку плед

Люди поділяються на дві категорії: перша вважає, що м'які іграшки – це збірники пилу, що можуть викликати алергію. Друга категорія вважає їх привабливими та здатними прикрасити житло. Але не дивлячись на це, зараз у продажу з'являється величезна кількість цікавих м'яких іграшок, які відображають тренди. Зокрема це пес Патрон, а також герої улюблених мультиків та дитячих фільмів.

Особливості та переваги іграшок пледів

М'яка іграшка плед подушка – це чудова можливість ергономічного розподілу простору та речей, які знаходяться у будинку. Зовні така річ виглядає як звичайна м’яка іграшка, проте всередині неї міститься плед або зручна ковдра, яка чудово підійде, щоб зігріти маленьку дитину. Це чудовий варіант для малогабаритних квартир, де зовсім мало місця, а кожна зона для зберігання речей на вагу золота.

іграшка пледСфера використання м'яких іграшок пледів:

• Вони можуть виконувати декоративну функцію у будинку, прикрашаючи дитячу кімнату або постіль молодої дівчини.

• Для малюків це чудовий варіант під час поїздки, коли доводиться декілька годин перебувати у автобусі або у потязі.

• М’яка іграшка заспокоїть малюка, а ковдра дозволить утримувати тепло та не замерзнути дитині. Каркас можна покласти під голову малюка, зробивши подорож більш зручною.

Матеріали для виготовлення іграшок пледів

Зазвичай використовують м'які матеріали для виготовлення ковдри. Саме вона контактує з тілом та повинна бути зручною і комфортною. Це суміш синтетичних та натуральних волокон, які включають в себе поліестер, бавовну. Може використовуватися штучне хутро, яке завдяки порожнинам між ворсинками добре зберігає тепло.
іграшка плед
Але це зовсім не означає, що всередині м’якої іграшки знаходиться лише ковдра, яка надає їй об’єму. У голові та лапах іграшки також знаходиться наповнювач. Навіть якщо витягти ковдру, об'єм залишається. Таким чином, можна заспокоїти дитину, яка буде обіймати м'якого друга, та накрити її зручною ковдрою.

Завдяки м’якому наповнювачу, можна підкласти іграшку під голову. Таким чином вона буде виконувати роль подушки та забезпечить міцний сон, зручність. Це чудовий набір для подорожей, що дозволяє відпочити у машині або автобусі. Таку м'яку іграшку можна брати з собою у похід або на пікнік з дитиною. Вона не займає багато місця, та на відміну від звичайних плюшевих іграшок, дуже добре відпирається у пральній машині. Завдяки тому, що ковдру можна витягти, виріб дуже швидко висихає після прання. Це чудовий вибір для молодих сімей, які багато подорожують та бажають поєднувати батьківство з приємним проведенням часу, відпочинком. Такі комбіновані іграшки дозволять не відмовлятися від комфорту, навіть під час поїздок.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас