Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як вибрати дитячу коляску, яка підійде саме вам?

Як вибрати дитячу коляску, яка підійде саме вам?

Вибрати одразу правильну коляску, особливо ще недосвідченим батькам, справді непросто. Ми поділимося з вами порадами, які допоможуть знайти ту саму коляску для малюка, яка підійде саме вашій родині.

Коляска – це абсолютний маст-хев для молодих батьків. Це перший дитячий транспорт, який стане у нагоді і для міських прогулянок, і для справжніх подорожей. Тому так важливо зробити правильний вибір, враховуючи потреби та спосіб життя вашої родини.

На що звернути увагу, вибираючи дитячу коляску?

Найкращий спосіб підібрати коляску, яка відповідатиме вашим потребам – це врахувати 5 головних факторів:

Вік дитини: Якщо ви вибираєте коляску для новонародженого і хочете, щоби вона прослужила не один рік, коляски 2в1, представлені на сайті https://babyup.ua/kolyaski/, стануть найкращим вибором. Такі моделі складаються з люльки, необхідної на перший рік життя малюка, та прогулянкового блоку, який буде більш практичним рішенням у наступні роки. Якщо ж візок вибирається для більш дорослої дитини, вам варто звернути увагу на полегшені прогулянкові моделі.

Сумісність з автокріслом: Якщо ви хочете, щоб автокрісло також було сумісним із шасі коляски та могло встановлюватися на нього, вибирайте коляски 3в1.

Розмір і вага: Фізичні розміри коляски мають значення для тих, хто живе в будинку з ліфтом, і тих, хто хоче перевозити коляску в машині з невеликим багажником. А вага матиме значення для мам, яким потрібно переносити коляску самостійно (наприклад, сходами на потрібний поверх).

Механізм складання: Деякі сучасні коляски продумані настільки, що скласти/розкласти їх можна однією рукою, тримаючи у другій дитину. Інші коляски вимагають більших зусиль. Дізнатись, наскільки легко складається обрана модель, можна за відгуками користувачів – не пошкодуйте часу на те, щоб вивчити це питання.

Стиль: Деякі сучасні коляски виглядають справді красиво. І звичайно ж, кожній мамі хочеться прогулюватися саме з такою коляскою. У той час як естетика важлива, переконайтеся в тому, що вибрана вами модель не тільки добре виглядає, а буде зручною для вас і безпечною для малюка.

Дитячі коляски: додаткові опції, які будуть корисні

Крім базового набору, у багатьох дитячих колясок є додаткові опції та аксесуари, які допоможуть зробити ваші прогулянки комфортнішими. Так, можливо, ви також вважатимете важливим:

1. Місце для зберігання речей. Коляски, у яких в основі більше місця для речей, у більшості випадків будуть зручнішими. Туди можна буде покласти сумку для підгузків, пакети із продуктами тощо. Але, як правило, більше місця для зберігання – у більш великих та габаритних колясок.

2. Тримачі для чашок. Просто тому, що це класно – насолоджуватися улюбленим гарячим (або холодним) напоєм під час прогулянки! Крім того, у тримач добре встануть і дитячі пляшечки.

3. Дощовик та козирок від сонця. При цьому бажано, щоб ці аксесуари не змушували дитину почуватися «замкненою» і легко одягалися та знімалися.

4. Міцні колеса, що амортизують. Маленькі колеса допомагають зменшити вагу та об'єм коляски, але з ними ваш малюк відчуватиме кожну купину. Тому вибирайте коляску з колесами, які підходять для вашої місцевості.

5. Ремені безпеки: Зверніть увагу на ремені безпеки у вибраному вами візку. Найкращим варіантом (і єдиним безпечним для активних, рухливих діток) вважається 5-точкова система ременів безпеки.

Підсумуємо

Оскільки немає однієї ідеальної коляски, яка підійде всім і кожному, вам потрібно вирішити, що в дитячому транспорті важливо саме для вас. Будьте реалістичні, оцінюючи свій спосіб життя і місцевість, в якій ви проживаєте, і обирайте візок, виходячи з власних потреб та вподобань.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас