Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як доглядати за рюкзаками для ручної поклажі

Як доглядати за рюкзаками для ручної поклажі

У подорож не завжди зручно брати із собою валізу. Якщо речей небагато, і ви їдете в нетривалу подорож або відрядження, можна обійтися ручною поклажею.

Ручна поклажа — це сумка, невелика валіза чи рюкзак, який можна взяти із собою в салон літака. Кожна авіакомпанія встановлює свої допустимі параметри такого багажу, тому краще заздалегідь уточнити актуальну інформацію на офіційному сайті перевізника чи зателефонувати на гарячу лінію.

Який рюкзак можна взяти із собою в літак

Вибираючи рюкзак для ручної поклажі, необхідно враховувати його параметри та вагу. Що легший виріб, то більше корисного ви зможете в нього покласти. Ідеальний варіант для перельоту — легкі рюкзаки Mark Ryden без надмірної фурнітури та великої кількості застібок.

Що стосується конструкції, то для авіаподорожі підійдуть рюкзаки для ручної поклажі з великою кількістю внутрішніх кишень і відділень — тоді не знадобляться додаткові органайзери, які займають багато місця. На поверхні рюкзака не повинно бути зайвих кишень, краще купувати виріб обтічної форми.

Якщо вибрати зручний рюкзак і правильно його зібрати, під час авіаподорожі ви не відчуєте жодного дискомфорту. Навпаки — позбавитеся необхідності носити із собою незручні громіздкі сумки.

Особливості догляду за рюкзаками для ручної поклажі

Рюкзаки Mark Ryden — це вдалий вибір для людей із чудовим смаком, які ведуть активний спосіб життя. Усі моделі виготовляються з якісних високотехнологічних матеріалів, тому гарантовано витримають випробування будь-якою погодою та іншими обставинами. Окрім функціональності, продукція цього бренда вирізняється стильним і водночас лаконічним дизайном. Такі рюкзаки — справжні помічники у близьких і далеких поїздках та подорожах.

Щоб улюблений рюкзак служив якомога довше, потрібно правильно за ним доглядати:

  • Не прати в машинці. У разі потреби рюкзак можна чистити за допомогою щітки та мильного розчину.
  • Не сушити праскою та іншими нагрівальними приладами.
  • Очищати блискавки й іншу фурнітуру від бруду, щоб уникнути засмічення та несправностей.
  • Не перевантажувати та не допускати надмірного натягування блискавок.
  • Зберігати в сухому місці.

За умови дбайливого поводження якісні рюкзаки для ручної поклажі служитимуть протягом довгих років.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас