Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як захистити дітей від телефонних злодіїв?

Як захистити дітей від телефонних злодіїв?

В часи, коли телефон є майже у всіх, треба пам’ятати, що завжди існує певна небезпека для дітей від телефонних злодіїв, оскільки діти можуть бути наївнішими і не здатними оцінити правдивість інформації, що надходить до них по телефону. Злодії можуть використовувати різні методики, щоб отримати особисту інформацію, гроші або зламати пристрої дітей з надією на те, що діти про це не скажуть батькам, а батьки в свою чергу не встигнуть перевірити номер телефону на шахрайство в інтернеті.

Телефонні злодії можуть використовувати різні методи шахрайства, такі як підставний дзвінок від "батьків", "родичів" або "друзів", які просять надіслати гроші на певний номер телефону, або вимагати від дитини особисту інформацію, таку як пароль, номер соціального страхування тощо.

Також діти можуть отримувати небажані дзвінки від незнайомих людей, які можуть пропонувати різні послуги або продукти, що можуть бути небезпечні для дітей.

Існує кілька способів захистити дітей від телефонних шахраїв:

  1. Навчити дітей не надавати особисту інформацію по телефону, таку як повне ім'я, адреса або дата народження.
  2. Навчити дітей завжди перевіряти номер телефону в телефонному довіднику перед тим, як відповісти на дзвінок або відповісти на повідомлення.
  3. Заборонити дітям відповідати на дзвінки від незнайомих номерів або відповідати на незнайомі повідомлення.
  4. Навчити дітей завжди повідомляти батьків або дорослих про будь-які незвичні дзвінки або повідомлення.
  5. Встановити програми для блокування небажаних дзвінків та повідомлень на смартфоні дитини.
  6. Заборонити дітям завантажувати програми або ігри з непідтверджених джерел, які можуть містити шкідливі віруси або програми шпигунства.
  7. Навчити дітей ніколи не використовувати свій телефон або інтернет для здійснення фінансових операцій або передачі грошей.
  8. Захистити телефон дитини паролем або відбитком пальця, щоб уникнути доступу до особистих даних.
  9. Навчити дітей ніколи не натискати на посилання в електронних повідомленнях або електронних листах від невідомих відправників, оскільки це може призвести до завантаження шкідливих програм на телефон.

Отже, важливо навчити дітей бути обережними, коли вони отримують дзвінки або повідомлення від незнайомих номерів. Діти повинні знати, що ніколи не повинні розголошувати свої особисті дані, надсилати гроші або відкривати посилання від незнайомців. Також батькам варто встановлювати програми-блокатори дзвінків та повідомлень, щоб захистити своїх дітей від небезпечних номерів.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас