Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Медтехніка для дому від кращих світових виробників

Медтехніка для дому від кращих світових виробників

Покращення якості життя інвалідів є головним завданням реабілітації. Протягом оздоровчого періоду важливо компенсувати або відновити втрачені через оперативне втручання, тяжку хворобу або травмування функціональні можливості організму.

Для успішної та швидкої реабілітації спрямовані на оздоровлення заходи мають проводитись як у стаціонарних, так і побутових умовах. Велике значення при цьому має використання медичної техніки та обладнання для дому. Сучасні конструкції якісні, функціональні, допомагають прискорити процес відновлення пацієнтів.

Які види обладнання можна придбати в Україні

На сайті магазину OSD представлена наступна домашня медтехніка.

Опорні засоби пересування

До них належать: тростини, милиці, ходунки, ролери. Кожна з конструкцій при використанні частину ваги тіла людини бере на себе. Спираючись на вироби, користувач може самостійно пересуватись будинком, вулицею. Це робить його мобільним.

Використання таких засобів рекомендується пацієнтам залежно від травми, хвороби, етапу відновлення, фізичної підготовки. На першому етапі реабілітації після інсульту, хірургічного втручання, травм зазвичай використовуються ходунки. Для людей з ослабленими руками більше підходять ролери. За рахунок невеликих коліс їх дещо простіше пересувати.

Тростини є найпростішими з усіх товарів медтехніки для дому. Вони підходять на останньому етапі реабілітації та людям з незначними порушеннями роботи рухового апарату.

Функціональні ліжка

Медичні конструкції були розроблені спеціально для пацієнтів, що потребують госпіталізації, професійного догляду. Сьогодні вони зустрічаються не тільки в палатах медичних установ, але і на дому. Функціональна медтехніка для дому значно спрощує догляд за людьми з тяжкими хворобами, інвалідами, пенсіонерами, яким потрібен сторонній догляд.

При цьому і самому користувачеві такі вироби забезпечують максимальний комфорт. Вони можуть складатись як з однієї, так і з чотирьох рухомих секцій. Це дозволяє надавати тілу пацієнта зручне положення. Щоб запобігти появі пролежнів у людини, яка більшу частину часу проводить у положенні лежачи, фахівці рекомендують доповнювати функціональні ліжка антипролежневими матрацами.

Крісла для пересування інвалідів

Така медтехніка для дому в Україні представлена:

  • каталками для повністю знерухомлених пацієнтів, використання яких неможливе без сторонньої допомоги;
  • кріслами різного типу, якими люди після хвороби чи з інвалідністю можуть користуватись самостійно.

Перш ніж купити медичне обладнання для дому, потрібно визначитись, у яких умовах воно буде використовуватись, врахувати можливості і потреби хворого, розміри дверних отворів. Адже сьогодні у продажу представлені не тільки стандартні, але й посилені, активні, багатофункціональні засоби пересування та для дітей. Це дозволяє людям з проблемами нижніх кінцівок самостійно пересуватись квартирою або вулицею.

Крім того, в магазині домашньої медтехніки в Україні можна замовити таку продукцію від найкращих світових виробників:

  • крісла-туалети, насадки на унітаз, поручні, сходи для ванної;
  • бандажі на коліно, гомілкостоп, ліктьовий та зап’ясний суглоби, шию, поперек;
  • компресійний трикотаж у вигляді панчох, гольф, колгот;
  • реабілітаційні тренажери.

Усі вони у певній мірі сприяють прискореній реабілітації та швидкому одужанню хворого або, як мінімум, роблять життя інваліда більш комфортним.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас