Суцільна шкода для волосся: не їжте це
Якщо ви бажаєте мати красиву зачіску, потурбуйтесь про адекватний раціон харчування, почніть приймати вітаміни. Наприклад, препарати від випадіння волосся з біотином швидко покращують стан локонів, відновлюють роботу цибулин, активізують фолікули. Детальнішу інформацію можна отримати на сайті – https://biotebal.ua/.
А ось деякі продукти харчування, навпаки, погіршують стан волосся. Серед них:
- Різні солодощі. Особливо небезпечна рафінована мука, цукор. Вони призводять до стрибку інсуліну, змушують організм виробляти багато андрогенів – гормонів, що скорочують кількість фолікулів, провокують випадання.
- Тваринні білки. Вони корисні в обмеженій кількості, також важливий баланс між тваринними та рослинними білками. Другі більш корисні для стану волосся, містять цистин – амінокислоту, яка приймає участь у продукції кератину (структурного елементу стриженя).
- Риба з ртуттю. Зазвичай токсичний елемент є у морському окуні, марлині, рибі-мечі, інших морепродуктах. Тож Омега-3 – не завжди суцільна користь.
- Алкоголь. Будь-які напої з етанолом погіршують засвоєння цинку, призводять до зневоднення, погіршують стан волосся.
- Жирна їжа. Вона шкідлива в цілому, також призводить до закупорювання пор на шкірі голови. А це – поширена причина випадання.
Якщо ви харчуєтесь не збалансовано, не отримуєте достатню кількість цинку, заліза, проблеми також будуть. Пусті калорії – те, від чого варто відмовитись. Така їжа часто призводить до набору ваги, але не дає поживних речовин. Якщо замінити її на корисні продукти (білки, овочі, фрукти, клітковину, зернові культури), помітите покращення самопочуття та відновите волосся.
А що потрібно для здоров’я волосся
Тож вирішення проблеми випадання волосся криється в раціоні харчування. Якщо хочете покрасити стан локонів, почніть регулярно вживати:
- Батат, гарбуз, кабачок, інші овочі, фрукти помаранчевого кольору. Вони багаті на бета-каротин – компонент, необхідний для здоров’я волосся та шкіри голови.
- Корицю. Вона покращує кровообіг, харчування цибулин, активізує фолікули. Волосся буде здоровим та міцним.
- Мигдаль. Горіхи багаті на вітамін Е – відомий антиоксидант, регенератор, протизапалювальний засіб, стимулятор росту волосся. Інші джерела вітаміну – насіння соняшника, шпинат, авокадо, кедрові горішки.
- Нут. Містить вітамін В9 – або фолієву кислоту, корисну для волосся речовину. В9 багато у капусті, зелених овочах, шпинаті.
Не впевнені, що отримуєте достатньо речовини з їжі? Можете почати приймати вітаміни для волосся чи загальнозміцнюючі засоби. Це доступний, зручний та дієвий варіант. Препарати проти випадіння волосся корисні не тільки для локонів, але й для здоров’я в цілому. Високу ефективність має засіб с біотином «Біотебал». Він йде у зручному дозуванні 5 мг – достатньо пити одну таблетку на добу. За умови низького рівня біотину в крові, препарат досить швидко допоможе відновити волосся, зупинити випадіння, покращити структуру, повернути блиск. Можна комбінувати вітамін з Д3, А, Е, С, Омега-3. Також для волосся дуже корисні мідь, цинк, залізо.