Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Який електричний котел для будинку кращий?

Який електричний котел для будинку кращий?

Електричний котел може використовуватися як основний або резервний опалювальний прилад. Його можна встановити практично скрізь — у приватному будинку, на дачі, у квартирі, а також в адміністративних та виробничих приміщеннях. 

Одна з головних вимог до використання електроустаткування, для роботи якого не потрібен димохід і вентиляція — надійна система електроживлення та стабільна напруга. Котел, що працює на електриці — один із найбільш безпечних, універсальних та екологічних способів обігріву.

Види та особливості електрокотлів

Завітавши в інтернет-магазин Aqua Life, ви переконаєтеся, що вибір електроприладів величезний. Єдиного ідеального варіанта не існує, оскільки моделі відрізняються за багатьма параметрами, починаючи від технічних характеристик і закінчуючи зовнішнім виглядом та виконанням. Купівля котла має бути продуманою та заснованою на грамотних технічних розрахунках. Найкраще рішення — вибір опалювального приладу спільно з майстром, який його встановлюватиме.

Електричні котли відрізняються за такими критеріями:

  • Потужність. Щоб визначити оптимальну потужність котла, необхідно взяти до уваги не лише розміри приміщення, що опалюється, а й тепловтрати. Існує також усереднений показник прийнятної потужності: вважається, що для 10 м2 потрібна потужність щонайменше 1 кВт. Таким чином, для квартири площею 90 м2 теоретично підійде котел на 9 кВт.

  • Тип підключення. Крім електрокотлів, що підключаються до однофазної системи електромережі (220 В), у продажу представлені потужні моделі, призначені для великих приміщень і розраховані на трифазну мережу (380 В).

  • Спосіб нагрівання. Найпоширеніший варіант — невимогливі конструкції з ТЕНом. Другий різновид — дорожчі, але й ефективніші моделі, що не бояться перепадів у мережі. Це електрокотли на електродах. До найбільш дорогих і габаритних належать індукційні електричні котли, які визнані найбезпечнішими та найвитривалішими.

Крім того, обігрівальні електроприлади бувають одноконтурні (працюють тільки на обігрів) та двоконтурні, які додатково виконують функції водонагрівальної колонки. Котли також відрізняються за типом монтажу (підлогові й настінні), комплектацією та способом керування (ручні, цифрові, програмовані). 

Інтернет-магазин Aqua Life представляє всі описані різновиди котлів від перевірених європейських та вітчизняних виробників. На сайті завжди можна отримати докладну консультацію та допомогу в порівнянні різних моделей котлів.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас