Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Подбай про шкіру свого маляти! Використовуй засоби з spf

Подбай про шкіру свого маляти! Використовуй засоби з spf

Захищати від негативного впливу ультрафіолету потрібно не лише дорослих, а й дітей змалечку. Адже малюки мають ніжну та чутливу шкіру й легко отримують сонячні опіки, які в майбутньому збільшують ризик виникнення меланоми. Тому варто використовувати сонцезахист дитячий.

Чому важливо купити захист від сонця для дітей?

Використання spf для дітей важливе за будь-якої погоди, а особливо – в період сонячної активності. При виборі сонцезахисних засобів необхідно надавати перевагу продукції відомих та перевірених брендів. Також слід враховувати тип шкіри дитини, форму випуску засобу (крем, спрей, лосьон, молочко тощо) та рівень захисту SPF (Sun Protective Factor). Для чутливої шкіри малюків рекомендується вибирати санскрін для дітей з високим SPF-фактором, фізичними фільтрами (оксидом цинку або діоксидом титану) та без ароматизаторів і консервантів. СПФ для дітей батькам варто обирати вологостійкий, гіпоалергенний з широким спектром дії.

Щоб дитячі сонцезахисні засоби були максимально ефективними, важливо дотримуватись кількох правил їх використання:

1. Сонцезахисний крем для дитини слід наносити на всі відкриті ділянки тіла за 15–20 хвилин до виходу на вулицю, щоб шкіра встигла його увібрати, а компоненти, які містяться у засобі, почали діяти. У похмуру погоду теж треба застосовувати санскрін, оскільки ультрафіолет проходить навіть крізь хмари.

2. Засіб потрібно наносити повторно кожні 2 години та оновлювати після купання.

3. Необхідно уникати спреїв для дітей до трьох років. Для них краще купити сонцезахисний крем для дітей.

Враховуючи ці поради ви зможете надійно захистити шкіру своєї дитини від шкідливого ультрафіолетового випромінювання. Дотримання цих рекомендацій не тільки запобігатиме виникненню сонячних опіків, а й раку шкіри.
інтернет магазин Джапантрейдинг

Де купити сонцезахисні засоби для дітей? У магазині Japan trading!

В інтернет-магазині Джапантрейдинг ви можете знайти безпечні та ефективні японські сонцезахисні засоби від перевіреного виробника Biore UV. Це молочко, яке відштовхує та розсіює УФ-промені. Засіб забезпечує захист обличчя та тіла від сонячних опіків, а також зволожує шкіру малюка. Молочко має високий ступінь захисту – SPF50+ PA++++ та легко розподіляється по шкірі. Продукт не містить алкоголю, барвників, віддушок та відходів нафтовиробництва.

Оформити замовлення можна за кілька хвилин на сайті japantrading.com.ua або зателефонувавши на номер +380679459229. Поспішайте, адже це надзвичайно просто та зручно! Доставка по території України можлива за допомогою професійної компанії-перевізника – «Нової Пошти». Замовлення, що оформлені на суму понад три тисячі гривень та повністю оплачені на карту, доставляються коштом магазину. У разі потреби ви можете звернутися до досвідчених менеджерів за консультацією. «Джапан Трейдінг» – надійний помічник у боротьбі з ультрафіолетом! Вибирайте та купуйте якісні японські санскріни онлайн!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас