Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Весілля

Весілля - найважливіша подія в житті кожного з нас. Грамотно підійти до підготовки весілля та організувати свято, витративши мінімум зусиль, і отримати максимум задоволення від ціого дня вам допоможуть наші статті та поради.

Якщо Ви на весіллі – гість...

Здійснилося! Вас запросили на весілля! У першу хвилину Ви щиро радієте за двоюрідного брата або колишню однокласницю. Однак після вручення запрошення на церемонію одруження майже кожен задається питанням: «Що робити? Як підготуватися до цього свята? І як вести себе на самому весіллі?» Отже, в нашому матеріалі ми постараємося дати відповіді на ті питання, які зазвичай виникають у запрошених на День народження нової сім'ї.

Хранитель спогадів: вибираємо весільний фотоальбом

Після весілля молоді з нетерпінням чекають на весільні фотографії. Адже на них можна побачити себе у всій красі, ще раз згадати зворушливі і веселі моменти весілля, розгледіти деталі, які в святковій метушні залишилися непоміченими.

Куди поїхати у весільну подорож

Весільна подорож - це невід'ємна частина самого весілля, і навіть якщо є фінансові чи якісь інші труднощі, молодята обов'язково повинні відчути принадність такої поїздки. Нехай недалеко, нехай ненадовго, але все ж весільна подорож має обов'язково відбутися. А причина тому цілком проста і логічна - тепер ви одне ціле, тепер ви сім'я і тільки далеко від суєти, вашого повсякденного життя, далеко від гостей, своїх батьків і друзів ви зможете нарешті це відчути.

5 ідей для весільної клятви

Підготовка до весілля – справа не проста, треба передбачити масу різних варіантів, сценаріїв і місць проведення свята, треба подбати про свою зовнішність. Загалом, кругом голова від всіх цих приємних турбот. Найголовніше – пам'ятати весь цей час, що ви любите один одного і будете разом довго і щасливо.

Медовий місяць

Медовий місяць - це найсолодший і райський період у житті молодят! За традицією саме з нього наречені повинні починати своє спільне життя. Забудьте на час про роботу і про буденні справи і присвятіть кілька тижнів безтурботному відпочинку, перебуваючи поруч з коханою людиною. Почавши свій шлюбний союз з цих дивовижних митей, ви все життя будете з теплотою і ніжністю згадувати це солодке проведення часу, розділене тільки між вами двома - люблячими і дорогими один одному людьми.

Справа дійшла до весілля: спочатку обговоріть всі майбутні сімейні обов´язки

Багато дівчат, часто не замислюючись, приймають пропозицію руки і серця. Перебуваючи в приємній ейфорії, в передчутті чогось грандіозного і неодмінно щасливого, практично ніхто не замислюється про те, що однакових або схожих людей не буває, у кожного є своя думка, свій погляд на життя, свої побоювання і надії.

Завчасно готуємося бути чарівною на весіллі

Жінці, безумовно, приємно і необхідно доглядати за собою. Косметичні процедури - це не тільки спосіб завжди бути чарівною, а й непогана антистресова терапія. Перед такою важливою подією, як весілля, потрібно грунтовно за собою доглянути, щоб виглядати молодою і сяючою!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас