Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Завантажити

Колискова

Текст цієї колискової написав батько ЖЖ-юзера і просто доброї людини annland. Вона зробила до цієї колискової ілюстрації, а потім видала окремою книжечкою. Ви маєте змогу завантажити pdf версію цієї книжечки.

"Діти Індиго"(Дети Индиго) (рос.) Лі Керролл, Джен Тоубер

Опублікованая в середині 1999, це восьма книга Лі Керолл і перша книга Джен Тоубер. Діти-індиго − це хлопчиська і дівчата, що показують новий і незвичайний набір психологічних якостей, поводять себе нестандартно у стандартних ситуаціях. Вони мають виключно незвичайні особливості, що закликає батьків і вчителів змінити їх відношення і принципів виховання цих малюків, щоб допомогти їм у досягненні балансу і гармонії в житті. Якщо ви не знаєте, хто такі «діти індиго» і хочете дізнатися − ця книжка для вас. Діти Індиго з’явилися на землі зі священною метою: сповістити про прихід нового суспільства, заснованого на чесності, співпраці та любові. Вони являють собою новий крок в еволюції людства.
У світі, у якому ми живемо, Діти Індиго мають унікальне завдання. Вони - люди з майбутнього, що утілилися на наший планеті, яка корінням тримається за минуле. Вони володіють високорозвиненою свідомістю і підвищеною сприйнятливістю. Вони нетерпимі до нещирості і фальші. Тому можете собі уявити, як важко доводиться цим дітям у рамках існуючої освітньої системи, яка наскрізь пронизана фальшшю.

Не заважайте їм розвиватися, допоможіть своїм дітям - в них майбутнє ваше і цього світу.

"Радость воспитания. Как воспитывать детей без наказания." (рос.) Кетрін Кволс

Ви дізнаєтеся, як навчити дітей бути відповідальними та ініціативними, як будувати відносини на основі пошани і рівності, як виховати їх упевненими в своїх здібностях, як надихнути дітей на творчість і навчити вирішувати конфлікти, домовляючись, як стати просто щасливими і спокійними батьками.

"Муфта, Полботинка и Моховая Борода"(рос.) Ено Рауд

Ви ще не знайомі з героями цієї книги? Тоді вважайте, що вам неймовірно пощастило! Адже вона розповідає про пригоди трьох забавних накситраллей – маленьких чоловічків, схожих на гномів. І ви обов´язково полюбите їх за цікавість, чуйність і уміння по-справжньому дивуватися.

" В стране солнечных зайчиков"(рос.) Всеволод Нестайко

На березі теплого моря, серед дрімучих лісів, синіх гір і золотих долин лежить країна Ластовінія. Це незвичайна країна. Жителі її - ластовіни - усі суцільно веснянкуваті. Веснянкуваті чоловіки і жінки, вкриті веснянками люди похилого віку і старі, веснянкуваті діти. І не тільки люди, але і звіри, і птахи в цій країні теж вкриті веснянками: веснянкуваті коні і корови, веснянкуваті слони, ведмеді і крокодили, веснянкуваті кішки і собаки. Мало того, навіть комарі і мухи і ті веснянкуваті.

"Рождение в пространстве любви" (рос.) Светлана Бондарь

Автор цієї книги – мати трьох дітей, що має власний унікальний досвід народження їх шляхом класичних пологів у пологовому будинку, кесарева перетину і нетрадиційних водних домашніх пологів; що сама прийняла в світ безліч чудових малюків при пологах удома, проливає світло на казенно-потокову практику протиприродної допомоги породіллі в пологових будинках; ділиться натхненним узагальненим досвідом і пропозиціями з природного позалікарняного народження, а також можливостями наближення до природних умов народження в пологових будинках.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас