Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Подушки для вагітних: як вибрати?

Подушки для вагітних: як вибрати?
 

Очікування дитини – це чарівний час, сповнений радості та передчуття. Однак що більшим стає малюк всередині животика, то складніше знайти зручне положення для сну. Але існує ідеальне рішення – подушка для вагітних. Вона стане справжнім рятівником для мам і подарує їм спокійний і комфортний сон. Пропонуємо сьогодні дізнатися більше про подушки.

Користь використання подушки для вагітних

Якісний сон відіграє важливу роль у загальному самопочутті та здоров'ї майбутньої мами. Саме тут на допомогу приходять подушки для вагітних, спеціально розроблені для забезпечення оптимального положення тіла під час сну. Такі подушки підтримують живіт і спину, мінімізують навантаження на суглоби і хребет, а також сприяють правильному кровообігу. Завдяки цим особливостям майбутня мама може розслабитися і відпочити навіть на останніх тижнях вагітності.

Як спати на подушці для вагітних

Основне правило: не поспішайте, прислухайтеся до свого тіла. Деякі майбутні мами вважають за краще лежати на боці і підкласти подушку між ніг для підтримки стегон і запобігання натиранню. Інші вважають за краще лежати на спині й укладати подушку під поперек, щоб зняти напругу зі спини.

Не менш важливий і вибір правильної подушки для голови. У цьому випадку подушка для вагітних також може виявитися незамінною. Використовуйте подушку для підтримки шиї і голови, щоб уникнути болю і напруги в цій ділянці.

Наповнювачі подушок

Під час вибору якісної подушки важливо також звернути увагу на те, чим наповнюють подушки для вагітних. Існує кілька популярних варіантів:

Гіпоалергенне волокно. Цей матеріал ідеальний для майбутніх мам із чутливою шкірою. Він м'який, підтримує і не викликає алергічних реакцій.

Пінополіуретан. Це щільний і пружний матеріал, який забезпечує хорошу підтримку для тіла. Він зберігає свою форму довгий час.

Натуральне наповнення. Деякі виробники використовують наповнювачі, такі як перо або овеча шерсть. Вони мають природну текстуру і хорошу повітропроникність.

Як не помилитися з подушкою?

Найкраще рішення – вибирати подушки для вагітних від виробника з бездоганною репутацією. На нашому сайті представлені виробники, які подарували комфортний і здоровий сон багатьом мамам. Обов'язково подивіться.

Пам'ятайте, якісний сон – запорука вашого благополуччя і здоров'я малюка!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас