Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Чому майбутнім мамам варто купити подушку для вагітних

Чому майбутнім мамам варто купити подушку для вагітних
 

Одна з найпоширеніших проблем у майбутніх мам на другому і третьому триместрі – це неможливість знайти зручну позу для сну. У міру зростання животика вам може стати складно і незручно спати в улюбленій позі. Крім того, доктор напевно порадив вам спати на лівому боці, щоб забезпечити необхідне кровопостачання вашого майбутнього малюка. Звичайно ж, сон в одному положенні протягом всієї ночі може привести до болів в спині, стегнах. І якщо ви – з тих майбутніх мам, які страждають від дискомфорту під час сну, найкраще рішення для вас – купити велику подушку для вагітних.Чому? Подушки для вагітних розроблені так, щоб найкращим чином забезпечувати зручність і комфорт під час сну майбутньої мами. Якщо ви боїтеся нашкодити дитині, сплячи в незручному або неправильному положенні, подушка для вагітних стане для вас справжнім порятунком. У неї справді багато переваг, які не забезпечить вам жодна звичайна подушка, і ніяка їх кількість. Переконайтеся самі.

Переваги подушок для вагітності

Необхідна підтримка. Подушка для вагітних – найкращий спосіб забезпечити необхідну підтримку зростаючому животику, спині, шиї, плечам і стегнам. А враховуючи, що на другому і третьому триместрі жінці рекомендується спати на лівому боці, така подушечка стане для вас справжнім і, можливо, єдиним порятунком.

Правильна циркуляція крові. Коли ваш майбутній малюк починає набирати вагу, лікар вам порекомендує спати на лівому боці. Забезпечення достатнього припливу крові до дитини – головна перевага подушок для вагітності. Крім того, з нею ваші спина і стегна будуть розслаблені під час сну. І використовувати її можна найрізноманітнішими способами.

Відсутність болю в спині. Біль у спині – поширена проблема у майбутніх мам. Використання подушки для вагітних – одне з кращих рішень, якщо через фізіологічні зміни вас турбує болюча спина. Така подушечка дозволить вам спати в нових позах, які дозволять по-справжньому розслабитися і відпочити.

Різноманітність позицій для сну. Не впадайте у відчай, почувши, що ви можете спати тільки на лівому боці. З подушкою для вагітних навіть у цьому випадку ви знайдете безліч зручних поз.

Подушка для вагітних буде корисною і після народження дитини. Більшість товарів для вагітних стають непотрібними після народження малюка. Але подушка для вагітних буде корисною й після цього – з нею буде набагато зручніше годувати крихітку, адже вона забезпечить необхідну підтримку спині і шиї і дасть можливість прийняти найзручніше положення вам і немовляті під час годування грудьми.

Автор: Сальнікова Анна

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас