Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Спальні мішки — важливий аксесуар для активного відпочинку

Спальні мішки — важливий аксесуар для активного відпочинку

Якісний спальний мішок — необхідна річ для туристичних походів, відпочинку у кемпінгу, нічної риболовлі та інших активностей на природі.

Різновиди спальних мішків

На ринку продукції для туристів існує великий вибір різноманітних видів мішків. Перед купівлею спальника важливо звернути увагу на ряд факторів:

• температурний режим;
• розмір і форма;
• вага та пакування;
• вид ізоляційного матеріалу;
• бренд та якість.

Спальні мішки можуть бути літні, демісезонні та навіть зимові. Останній різновид використовують при температурі до -30°C. Температурний рейтинг зазвичай вказується на виробі. Враховуйте, що навіть влітку у горах чи біля водойм може бути досить прохолодно і волого. Тому для таких подорожей краще купувати тепліший спальник. Чудовим варіантом також стане трьох сезонний спальний мішок. Цей аксесуар доречний для використання влітку, восени та весною. Часто він оснащений додатковими блискавками для вентиляції у теплу погоду.
Спальник Terra Incognita Junior 200
Для туристів важливо, щоб спальник був легкий, компактно складався і не займав багато місця. Вага виробу залежить від його розміру і наповнення, але в основному виробники намагаються використовувати найлегші сучасні наповнювачі. Гарним доповненням до спального мішка є компресійний чохол для його зберігання. Він обладнаний ременями або стропами, які дозволяють стягнути мішок до розміру компактного пакунка. Також чохол захищає від вологи, пилу та можливих пошкоджень. Компресійні упаковки зазвичай мають ручки або лямки для зручного носіння.

Спальники можуть мати різну конструкцію. Поширеним варіантом є спальні мішки прямокутної або квадратної форми у вигляді ковдри. Вони зручні та просторі, але досить об'ємні. Підходять для теплої погоди, походів на невеликі відстані.

Для важчих умов чи екстремальних температур доцільніше придбати спальний мішок у вигляді кокона. Він має анатомічну будову, що зменшує витрати тепла, оснащений капюшоном. Кокон легкий і компактний в складеному вигляді.

Зручним різновидом спальника є комбінезон. Аксесуар нагадує верхній одяг і дозволяє рухатися, тому що руки та ноги у ньому залишаються мобільними.

Функціональність спального мішка суттєво залежить від типу наповнювача.

Утеплювачі бувають кількох видів:

• Синтетичні — вологостійкі, швидко сохнуть, доступні за ціною, підходять для алергіків. При цьому вони важчі за натуральні, менш компактні та слабше зберігають тепло.

• Пухові — легші та тепліші за штучні, займають менше місця у складеному вигляді. Разом з тим швидше набирають вологу, мають вищу ціну і можуть стати причиною алергії.

Від якості спальника багато в чому залежить комфорт подорожі. Тому варто обирати перевірених виробників, які гарантують якість своєї продукції. Вони використовують для пошиття сучасні матеріали, які відштовхують вологу та бруд, мають вітронепроникні властивості. Велике значення надається надійній фурнітурі.

Як обрати спальний мішок

Вибір спальника залежить від кількох моментів: клімату, тривалості та умов подорожі, ваших персональних потреб.

При купівлі потрібно зважати на температурний рейтинг аксесуара. Він має відповідати погодним умовам. Якщо ви займаєтеся туризмом круглий рік, можна купити універсальний спальний мішок. Розмір виробу має підходити по зросту та статурі. Переконайтеся, що товар має сертифікат якості та позитивні відгуки.

Магазин travelersclub.com.ua пропонує тільки оригінальну продукцію від перевірених брендів. У нас великий вибір товару різної цінової категорії.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас