Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Книжкові поради святому Миколаю

Книжкові поради святому Миколаю

Робота у помічників Святого Миколая дуже непроста, тож видавництво Vivat вирішило їм допомогти і розповісти про новинки, які порадують маленьких читачів, додадуть святкового настрою і принесуть не одну годину захоплюючого читання.

Книжки 3+

Буду як Патрон (Катажина Ририх)

Буду як Патрон Катажина Ририх
Патрон – новий супер герой, його ім’я знайоме всім дітлахам. Тож зворушлива і добра історія від польської письменниці Катажини Ририх точно сподобається маленьким читачам, а яскраві і великі ілюстрації Катажини Садовської доповнять розповідь.

Це історія про невеличкого джек-рассел-тер’єра, якого назвали Героєм, і який вимушений ховатися від бомб у підвалі. Ворожий снаряд вщент руйнує сусідній будинок, а під завалами залишаються люди… Гострий нюх і спритні лапки ― завдяки ним Герой натрапляє на слід і допомагає врятувати Бабцю Дашу. Це оповідка про сьогодення, але подана так, що буде зрозуміла малюкам.

24 чарівні історії Санта Клауса (Аґнес Бертран-Мартін)

24 чарівні історії Санта Клауса
Якщо святковий настрій так і не з’явився, ця книжка обов’язково виручить! Бо ж його тоді треба створити власноруч, а ці атмосферні різдвяні казочки можуть повернути віру в чудо не лише дітлахам, а й дорослим. Це 24 чарівні історії про Санту та його ельфів, які примусять посміхатися і подарують хороший настрій.

Авторку, французьку дитячу письменницю Аґнес Бертран-Мартін, знають і за межами її Батьківщини. Її книжки користуються популярністю — їх дуже гарно оцінюють та купують, наприклад, на Amazon.

Різдвяна метушня (Марі Гааґ)

Різдвяна метушня Марі Гааґ
Ще одна книжечка, яка допоможе дітям і дорослим зануритися у чарівну атмосферу Різдва. Як Санта готується до Різдва? Де він бере подарунки? Куди потрапляють дитячі бажання? Як гостинці опиняються під ялинками? Історія допоможе малюкам скласти до купи всю інформацію, яку вони знають про Різдво.

Це книжка, яку приємно читати у передсвяткові дні, щоби створити казкову атмосферу та наблизити свято. Якісні яскраві ілюстрації вподобають навіть найвибагливіші малюки, а інтерактивні віконця, які за принципом схожі на адвент-календарі, зможуть розвеселити й ще більше зацікавити їх.

Книжки 6+

Казки навиворіт (Катя Сіль)

Казки навиворіт Катя Сіль
’’Казки навиворіт’’ — це книжка-секрет про те, що кожен із нас має таємну силу — вигадувати історії. Українська письменниця Катя Сіль розповідає про українську Мері Поппінс – неймовірну няню Марію Стефанівну, яка лишається з Марком і Русею, батьки яких мусять відправитися на наукову конференцію далеко-далеко від дому.

Це веселі історії, які підтримають гарний настрій у дітей й допоможуть їм повірити у яскраве майбутнє, в якому не буде місця жорстоким реаліям сьогодення. Казочки у книзі спонукають діток вигадувати власні історії, створювати чарівні світи й кумедних персонажів, тож таким чином розвиватимуть їхні творчі здібності. Книжку ілюструвала Наталія Кудляк – це чудовий подарунок на свята для маленьких читачів.

Ми з татом летимо в Космос (Жак Жаб’є)

Ми з татом летимо в Космос
Весела і яскрава історія від українського дитячого письменника Жака Жаб’є (Олега Жовтанецького) з ілюстраціями Марисі Рудської. Прекрасно підійде для спільного читання дітей і дорослих, адже у легкій формі подаються факти з астрономії, інформація про галактики, планети й зірки.

Космос зачаровує своїми загадками! Треба поспішати в мандрівку ним, адже скоро йти в перший клас, і з’явиться купа інших турбот. Тим паче, що команду зібрано й зореліт на подвір’ї чекає відбуття. Залишилося тільки заправитися варениками з вишнями. Далі за планом — Марс!

Різдвяні справи детектива Жерара (Іван Андрусяк)

Різдвяні справи детектива Жерара
Улюбленець читачів, детектив Жерар, повертається і поринає у різдвяні пригоди. Нова книжка від Івана Андрусяка з оповідками про морську свинку, яка має неабиякий талант розплутувати загадкові справи, подарує дітлахам справжню радість. Навіть на Різдво, перебуваючи в Карпатах, він не лише слухав колядки, але і шукав для ведмедика Міська загублену люльку. Бо ніяка він не велика миша, а славетний детектив. І довести це для нього — справа честі!

Це дотепні історії, написані з гумором і повагою до маленького читача, їх цікаво читати і дорослим. І, що дуже важливо, це оповідки, що не відірвані від українських реалій, тож допомагають поринути у наші справжнє Різдво, з колядками і традиціями.

Ласкаво просимо на пошту. Як це працює (Анастасія Лавренішина)

Ласкаво просимо на пошту Як це працює
Чудовий дитячий нонфікшн, книжка-подорож у світ пошти. Кінна пошта, голубина, велосипедна, корабельна, підземна, пошта святого Миколая, супутниковий інтернет і пошта дронами — про все це й не тільки ти дізнаєшся на сторінках цієї книжки. Як написати свого першого листа? Що таке марки? Чому важливо писати листи на фронт? Як мандрують листи й посилки? І як зробити так, щоби святий Миколай неодмінно відповів? Усе-усе — від перших поштарів до пошти майбутнього.

Авторка, українська письменниця Анастасія Лавренішина, зібрала найцікавіші факти про пошту. Діткам завжди цікаво, як же влаштований світ навколо них. І такий винахід людства як пошта й листування — не виняток. А як всі складні процеси у цій книзі описані дотепно та зрозуміло, то малечу важко буде відірвати від читання.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас