Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як організувати простір в дитячій кімнаті?

Дитяча кімната

Діти пізнають світ у грі. Так що основна функція дитячої кімнати - це місце для ігор, розваг, творчості. Але не можна забувати і про інші завдання, що виконуються дитячою. Ми говоримо про відпочинок, навчальні і спортивні заняття. Як організувати простір в дитячій? Давайте розбиратися!

Почнемо з зони відпочинку. Дітлахам потрібно забезпечити повноцінний нічний та денний сон. У дитячій повинно бути зручне ліжечко, приліжковий килимок (малюкові приємно буде наступати на нього з ранку) і локальне освітлення. Якщо дитині не дуже подобається спати в темряві, не переживайте і ні в якому разі не лайте її. Ця проблема з часом пройде. Якщо у вас двоє дітей, то розумно купити двоповерхове ліжко. Воно дозволить вивільнити купу корисної площі в дитячій.


Так ... На черзі найцікавіше (ми не стали залишати зону розваг «на солодке»).
Площа ігрового майданчика, звичайно, залежить від розміру дитячої. Але в будь-якому випадку без дитячого столу зі стільчиком тут не обійтися. За столиком малюк зможе малювати, ліпити, розфарбовувати, майструвати вироби. Ну а з часом буде вчити уроки (заздалегідь передбачте полки для зошитів і підручників).

Цікаве рішення - дошка для малювання крейдою або планшет. Ви зможете використовувати ці предмети для роз´яснення домашнього завдання. А дитина c задоволенням помалює «з розмахом».

Йдемо далі. Спортивна зона. Це необов´язковий, але бажаний елемент дитячої кімнати. Непогано встановити шведську стінку, канат, кільця... Через брак місця достатньо буде і турніка.

А ще в дитячій варто організувати кілька мінізон. «Хата-читальня» - дитяче зручне крісло і правильне освітлення. «Дружня зона» - кілька стільців або великих подушок, телевізор, музичний центр. «Виставка» - щось на кшталт дошки пошани, де малюк зможе зберігати всі свої грамоти, малюнки, колекції, фотографії.

За матеріалами dom.sibmama.ru

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас