Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Що потрібно новонародженому в перший місяць життя

Що потрібно новонародженому в перший місяць життя
 

Поява малюка в сім'ї - це довгоочікувана зустріч, величезне щастя і радість для новоспечених батьків, бабусь, дідусів і всіх близьких і родичів. Батьки починали готуватися заздалегідь до появи дитини, але все ж покупку деяких речей відклали на післяпологовий період.


Можливо, це пов'язано з деякими принципами, забобонами або фінансами. Але дитині буде потрібно багато всього у свій перший місяць життя. Він найважливіший для цієї крихітної і беззахисної, і такої коханої людини. Тому мама і тато повинні докласти максимум своїх зусиль, щоб малюк відчував себе комфортно і захищено.

Перший місяць свого життя новонароджений проводить уві сні. У добу він спить близько 20 годин. У цей період малюк дуже потребує повноцінного відпочинку. У нього повинно бути своє ліжечко, в якому би він почувався зручно. Також немовляті потрібна дитяча коляска, в якій воно може спати на свіжому повітрі, адже свіже повітря для здоров'я дитини не просто важливе, а необхідне.

Багато батьків замислюються про те, яку краще купити коляску для новонародженого. Обов'язково вона повинна бути зручною для дитини, і призначеною для дітей від 0 до 3х років. Крім того, вам повинно бути зручно возити її. Багато людей віддають перевагу дорогим фірмовим моделям, керуючись тим принципом, що чим дорожче - тим краще. Це помилкова думка. Навіть недорогі коляски можуть бути зручними, легкими, і дитині в ній буде комфортно.

Крім ліжечка і коляски, дитині також потрібна ванночка. Після пологового будинку вам потрібно буде купати малюка. Деякі радять купати новонародженого 2 рази на день, деякі кажуть, що 1 разу на тиждень цілком достатньо. Але, ви як хороша і відповідальна матуся, повинні думати про те, щоб добре було вашій дитині, тому купати її треба в міру забруднення і потреби. Це приблизно 1 раз на день або 1 раз на 3 дні. Це найоптимальніший варіант.

Також новонародженому будут потрібні засоби особистої гігієни. Це памперси, крем, гель або пінка для купання. Якщо дитині памперси сильно тиснуть або натирають, їх можна послабити або замінити пелюшками, як по-старому користувалися ще наші бабусі і мами. Особливо це добре влітку в жарку погоду, а памперсами можна користуватися лише вночі або під час довгої прогулянки (в парк, гості, за покупками). Дитячий крем і всілякі косметичні засоби необхідні малюку, адже шкіра у нього дуже ніжна, чутлива, і схильна до алергії і подразнень.

Покупок у вас може бути дуже багато, але купувати варто лише те, що вам по кишені і що ви самі вважаєте за потрібне. А щоб було легше в плані фінансів, ви можете замовити необхідні речі в якості подарунка для новонародженого всім бажаючим. Розподіливши подарунки між родичами і друзями, ви отримаєте лише дійсно потрібні речі і зможете заощадити деяку суму, яка потім все одно знадобиться вашому малюкові.

Автор: Зайцева Ірина

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас