Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Про користь активного відпочинку для дітей

Про користь активного відпочинку для дітей
 

З приходом літа і теплої погоди у нас з'являється величезна кількість можливостей проводити час на свіжому повітрі. Ми гуляємо містом, в парку, їздимо на всілякі дачі і шашлики - безумовно, від такого відпочинку ми отримуємо масу задоволення. Але щоб зробити відпочинок не тільки приємним, але і корисним, нам рекомендується проводити його активно і привчати до цього дітей. Навіщо це потрібно? Далі ми поговоримо про переваги активного відпочинку для ваших діток.


Збираючись на дачу, шашлики або просто в парк, візьміть з собою елементарний бадмінтон або зробіть прогулянку на велосипедах. Також гарною альтернативою для дітей будуть і інші спортивні ігри (волейбол, баскетбол, тенніс), прогулянки на скейтборді і роликах, активні ігри з друзями (салочки, наприклад). Намагайтеся привчати своїх діток до такого відпочинку з раннього дитинства, щоб прищепити їм звичку здорового і активного способу життя в подальшому майбутньому.

Безумовно, в першу чергу активні ігри на вулиці корисні фізичними навантаженнями, які допоможуть вашому малюкові правильно розвиватися, відчувати себе більш енергійним. Тим більше, проводячи час з однолітками, ваш малюк стане комунікабельним, навчиться спілкуватися з людьми, йти на компроміси, відстоювати свою точку зору. А це - одна з найважливіших рис, яка неодмінно стане в нагоді йому в подальшому житті.

Якщо ваша дитина грає (катається) в тихому дворі, на дачі, у парку, вона отримує аеробне навантаження, активно дихає свіжим повітрям. А це допоможе їй менше хворіти протягом всього року. Тобто, навіть якщо у вас немає можливості відправити дитину на море або в гори під час літніх канікул, постарайтеся зробити так, щоб вона як можна більше часу проводила на свіжому повітрі.

А також подумайте про те, що активний відпочинок на вулиці здатний захопити вашу дитину настільки, що вона просто забуде про комп'ютер, ігри і соціальні мережи, до яких сучасні дітки так прив'язані. Мало того, що інтернет приносить масу шкоди через тривале сидяче положення (це загрожує проблемами з поставою, зором і т.д.), він позбавляє людину бажання спілкуватися з реальними людьми, гуляти в реальному світі, знаходити здорові захоплення. Вченими вже не раз доведено, що онлайновий світ не тільки затягує, але і викликає залежність, від якої потім дуже важко позбутися.

Постарайтеся розповісти дитині про те, як ви раніше гуляли на вулиці, у що грали. Така класика, як салочки, хованки, войнушки, класики, резиночки, не залишить байдужими активних діток.

Автор: Сальнікова Анна

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас