Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Розвиваючі ігри для дівчат: Перукар

Граємо в перукаря!

Спробуйте запропонувати шести-семилітнім хлопчиськам та дівчатам пограти в… перукарню! Швидше за все ви почуєте від хлопців розчаровану відмову: «Це ігри для дівчаток!» Тут самий час нагадати їм, що грати в перукарню, можливо, і дівчаче заняття.

Але бути знаменитим перукарем або визажистом — справа саме чоловіча. Кому як не чоловікові ясно, що робить жінку красивою і неповторною!

Кожен перукар, що поважає себе, обов´язково рано чи пізно бере участь у професійному конкурсі. Саме це і чекає ваших вихованців — хлопчиків і дівчаток, що тимчасово перетворилися на знаменитих майстрів.
Кожному з них належить працювати з клієнткою — претенденткою на найбільшу кількість захоплених поглядів на дитячій дискотеці.

На роль клієнтки краще всього підходить трилітрова банка. Для початку її потрібно фарбувати гуашшю зсередини під колір людської шкіри. Більшість дітей зроблять свої моделі светлокожими (такими ж, як вони самі). Але знайдуться і такі, хто забарвить банку в жовтуватий і навіть в темно-коричневий колір. Один хлопчик одного разу вирішив перетворити свою банку на східну красуню, а потім передумав і намалював їй великі блакитні очі: тато його клієнтки, по вигаданій їм родоводу, був китайцем, а мама — російська.

Коли банка зсередини готова, можна перейти до підбору помади, тіней, рум´ян. Обличчя малюється на зовнішній стороні банки і у разі невдачі або невідповідності задуманому образу легко стирається і відновлюється наново.

Наступний етап — спорудження зачіски. У передчутті майбутнього результату навіть нудна механічна дія — нарізування з ватману пасм волосся (паперових смужок шириною 3 см) пройде на підйомі. Довжину волосся треба продумати заздалегідь: вона залежить від передбачуваної зачіски. А далі — час завивки, стрижки і аксесуарів до укладання. Моделі готові! Сьогодні свою неповторну колекцію зачісок і макіяжа представляють юні визажисты і перукарі з нашого дитячого саду!

Читайте також про дитячі ігри на нашому сайті:

Ігри для дівчат

Фонетичні ігри для дітей від 4 до 7 років

Обговорення казок із дітьми

Дитяча пантоміма

Ігри для дівчат та хлопчиків різного віку

Ще ігри для дітей...


(За матеріалами газети «Дошкольное образование» )

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Як обрати настільну гру: українська мова та інші критерії

Пошук настільної гри, яка чудово підійде на роль подарунка для дитини – завдання, яке потребує максимально відповідального підходу. Під час вибору настолки важливо врахувати головні захоплення чада, а також звернути увагу на цілу низку важливих особливостей ігрового «інтерфейсу».

Легка і цікава англійська для дітей – за методикою Хелен Дорон

Користь знання англійської мови в сучасному світі складно переоцінити. Тому багато батьків роблять навчання англійській невід'ємною частиною розвитку своєї дитини чи підлітка. Та якщо ви запитаєте, коли краще віддавати дитину на англійську, то відповідь буде однозначною – чим раніше, тим краще! І методика вивчення англійської Хелен Дорон – ідеальне рішення для сучасних малюків.

Кілька хороших причин купити дитині іграшку на радіокеруванні

Якщо ви підшукуєте подарунок дитині, який міг би стати її хобі, радіокерована іграшка може стати відмінним вибором. Від них в захваті і дітлахи, і дорослі. Тим більше сьогодні іграшки на радіокеруванні доступні як ніколи і на будь-який смак!

Як допомогти близькій людині адаптуватися до життя в будинку престарілих?

З цими почуттями може бути дуже складно впоратися, навіть якщо ви обираєте заклад найвищого класу. Тому сьогодні ми поділимося з вами порадами про те, як допомогти близькій людині швидше і легше пройти через період адаптації у будинку для літніх людей. Адже ви дійсно можете багато для цього зробити!