Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Розвиваючі ігри для дівчат: Перукар

Граємо в перукаря!

Спробуйте запропонувати шести-семилітнім хлопчиськам та дівчатам пограти в… перукарню! Швидше за все ви почуєте від хлопців розчаровану відмову: «Це ігри для дівчаток!» Тут самий час нагадати їм, що грати в перукарню, можливо, і дівчаче заняття.

Але бути знаменитим перукарем або визажистом — справа саме чоловіча. Кому як не чоловікові ясно, що робить жінку красивою і неповторною!

Кожен перукар, що поважає себе, обов´язково рано чи пізно бере участь у професійному конкурсі. Саме це і чекає ваших вихованців — хлопчиків і дівчаток, що тимчасово перетворилися на знаменитих майстрів.
Кожному з них належить працювати з клієнткою — претенденткою на найбільшу кількість захоплених поглядів на дитячій дискотеці.

На роль клієнтки краще всього підходить трилітрова банка. Для початку її потрібно фарбувати гуашшю зсередини під колір людської шкіри. Більшість дітей зроблять свої моделі светлокожими (такими ж, як вони самі). Але знайдуться і такі, хто забарвить банку в жовтуватий і навіть в темно-коричневий колір. Один хлопчик одного разу вирішив перетворити свою банку на східну красуню, а потім передумав і намалював їй великі блакитні очі: тато його клієнтки, по вигаданій їм родоводу, був китайцем, а мама — російська.

Коли банка зсередини готова, можна перейти до підбору помади, тіней, рум´ян. Обличчя малюється на зовнішній стороні банки і у разі невдачі або невідповідності задуманому образу легко стирається і відновлюється наново.

Наступний етап — спорудження зачіски. У передчутті майбутнього результату навіть нудна механічна дія — нарізування з ватману пасм волосся (паперових смужок шириною 3 см) пройде на підйомі. Довжину волосся треба продумати заздалегідь: вона залежить від передбачуваної зачіски. А далі — час завивки, стрижки і аксесуарів до укладання. Моделі готові! Сьогодні свою неповторну колекцію зачісок і макіяжа представляють юні визажисты і перукарі з нашого дитячого саду!

Читайте також про дитячі ігри на нашому сайті:

Ігри для дівчат

Фонетичні ігри для дітей від 4 до 7 років

Обговорення казок із дітьми

Дитяча пантоміма

Ігри для дівчат та хлопчиків різного віку

Ще ігри для дітей...


(За матеріалами газети «Дошкольное образование» )

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Про користь їжі, приготованої на грилі

Їжа, приготована на грилі, може бути неймовірно різноманітною: починаючи зі стейків, реберець, бургерів і хот-догів, і закінчуючи овочами і навіть фруктами на грилі. Та це ще не найкраще в ній – страви з гриля корисніші, ніж зі сковороди, а якщо навчитися правильно їх готувати, вони можуть стати невід'ємною частиною вашого здорового способу життя. До того, ж, сам процес приготування такої їжі – це веселий і цікавий час, що проводиться в колі близьких друзів і сім'ї.

Як відсвяткувати Великдень в умовах карантину?

Ви навряд чи уявляли собі, що Великдень буде таким в цьому році – абсолютно домашнім і з мінімальними можливостями підтримати щорічні традиції. Тим не менш, це не привід впадати у відчай. Проявивши трохи фантазії, ви зможете відсвяткувати Великдень в родинному колі нічим не гірше, і зробити це свято особливим.

Чим зайняти дитину під час карантину?

Отже, ми на карантині. Школи, садочки і дитячі центри закриті, а батьки «застрягли» з малечею вдома. Але ж діти – жахливі непосиди. Висидіти вдома цілих три тижні для них – справжня мука, і справжнє випробування – для нервової системи батьків.

З якого віку можна привчати дитину дотримуватися посту?

Діти батьків, які сповідують християнську віру, повинні бути виховані в дусі вірності Богу і Церкві. Піст в цьому процесі має важливе значення. Але не варто забувати, що піст – це не просто дієта, а більш глибокий процес. І дитячий піст однозначно відрізняється від дорослого. З якого ж віку слід привчати дітей до посту? У чому головна відмінність дитячого посту від дорослого? Ось в цих питаннях ми сьогодні і спробуємо розібратися.