Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Смачні новорічні закуски з червоної ікри

Смачні новорічні закуски з червоної ікри
 З чим асоціюються новорічні свята у кждого з нас? З мандаринами і червоною ікрою, звичайно ж! Практично жоден новорічний стіл не обходиться без червоної ікри. І якщо ви вже почали продумувати новорічне меню і не хочете обмежуватися простими бутербродами з червоною ікрою, наші прості рецепти допоможуть вам прикрасити стіл красивими і смачними закусками, які неодмінно оцінять всі ваші гості.
Міні-бутербродики з червоною ікрою

новорічні закуски з червоної ікриДля їх приготування вам знадобляться: білий хліб, вершковий плавлений сир, вершкове масло, кріп, червона ікра (для прикраси можна ще відварити трохи креветок ).

Приготування:

Обрізавши у хліба скориночки, виріжте з нього маленькі заготовки під бутерброди. Це можна зробити чарочкою або формами для печива (з ними страва буде виглядати ще більш святково). На сухій сковороді обсмажте хліб до хрусткої скоринки, з боків кожен зі шматочків змастіть вершковим маслом і обваляйте в дрібно нарізаному кропі. На хліб намажте плавлений сир і викладіть ікру. Якщо є креветки, прикрасьте кожен бутербродик очищеною вареною креветкою.

Діжечки з червоною ікрою

<h3> Міні-бутербродики з червоною ікрою </h3> Для їх приготування вам знадобляться: білий хліб, вершковий плавлений сир, вершкове масло, кріп, червона ікра (для прикраси можна ще відварити трохи креветок ). <br> <br> <strong> Приготування: </strong> <br> <br> Обрізавши у хліба скориночки, виріжте з нього маленькі заготовки під бутерброди. Це можна зробити чарочкою або формами для печива (з ними страва буде виглядати ще більш святково). На сухій сковороді обсмажте хліб до хрусткої скоринки, з боків кожен зі шматочків змастіть вершковим маслом і обваляйте в дрібно нарізаному кропі. На хліб намажте плавлений сир і викладіть ікру. Якщо є креветки, прикрасьте кожен бутербродик очищеною вареною креветкою. <h3> Діжечки з червоною ікрою </h3> Для їх приготування вам знадобляться: листкове бездріжджове тісто, сире яйце, вершковий плавлений сир, червона ікра. <br> <br> <strong> Приготування: </strong> <br> <br> Разморозьте і розкатайте тісто, виріжте з нього невеликі кружечки і колечка того ж діаметру. Поставте кілечка на кружечки, щоб утворилися діжечки. Змастіть їх яйцем і викладіть на вистелене пергаментом і змащене маслом деко. Випікайте до готовності, потім остудіть. Наповніть діжкчки плавленим сиром, зверху викладіть червону ікру. Також закуски можна прикрасити зеленню. <h3> Рулетики з лосося з червоною ікрою </ h3> Для їх приготування вам знадобляться: солоне м'ясо лосося (філе або нарізка), варені яйця, твердий сир, червона ікра, майонез, кріп. <br> <br> <strong> Приготування: </strong> <br> <br> М'ясо лосося наріжте тонкими скибочками або використовуйте нарізку. Зваривши яйця, натріть їх і твердий сир на дрібну тертку, заплавьте майонезом, щоб вийшла однорідна пластична маса. Додайте в неї дрібно нарізаний кріп. Намазуйте готову начинку з сиру та яєць на скибочки лосося, і скручуйте їх у рулетики. Зверху на кожен з рулетиків викладіть червону ікру. <br> <br> Щасливого та смачного Вам Нового Року! <br> <br> Автор: Сальнікова Анна <br> <br>Для їх приготування вам знадобляться: листкове бездріжджове тісто, сире яйце, вершковий плавлений сир, червона ікра.

Приготування:

Разморозьте і розкатайте тісто, виріжте з нього невеликі кружечки і колечка того ж діаметру. Поставте кілечка на кружечки, щоб утворилися діжечки. Змастіть їх яйцем і викладіть на вистелене пергаментом і змащене маслом деко. Випікайте до готовності, потім остудіть. Наповніть діжкчки плавленим сиром, зверху викладіть червону ікру. Також закуски можна прикрасити зеленню.

Рулетики з лосося з червоною ікрою

новорічні закуски з червоної ікриДля їх приготування вам знадобляться: солоне м'ясо лосося (філе або нарізка), варені яйця, твердий сир, червона ікра, майонез, кріп.

Приготування:

М'ясо лосося наріжте тонкими скибочками або використовуйте нарізку. Зваривши яйця, натріть їх і твердий сир на дрібну тертку, заплавьте майонезом, щоб вийшла однорідна пластична маса. Додайте в неї дрібно нарізаний кріп. Намазуйте готову начинку з сиру та яєць на скибочки лосося, і скручуйте їх у рулетики. Зверху на кожен з рулетиків викладіть червону ікру.

Щасливого та смачного Вам Нового Року!

Автор: Сальнікова Анна
 

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас