Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Зволожувачі повітря для дитячої кімнати, їх види

Зволожувачі повітря для дитячої кімнати, їх види
 

Досі думаєте, чи потрібен вам зволожувач для дитячої кімнати? Ну, Вам же напевно хочеться, щоб ваша дитина дихала чистим і свіжим повітрям навіть в замкнутій квартирі. При нормальному рівні вологості повітря весь пил, мікроби і домішки опускаються вниз, а ви і ваш малюк дихаєте «вимитим» повітрям.Недостатня вологість повітря в кімнаті малюка може призвести до неприємних відчуттів та проблем зі здоров'ям: пересихання слизових оболонок, сухість шкіри, сонливість і стомлюваність (кисень в недостатніх кількостях потрапляє в систему кровообігу), підвищення ризику інфекційного захворювання (слизова не захищає організм належним чином), алергія, астма та ін.

Як бачите, причин для покупки зволожувача повітря більш, ніж достатньо. Але який саме зволожувач краще вибрати для дитячої кімнати?

На сьогоднішній день існує три основних види зволожувачів: традиційні, парові та ультразвукові.

Традиційні. Ці зволожувачі найпростіші з існуючих, вони працюють за принципом самостійного випаровування. Складається такий агрегат з ємності з водою, картриджа (губка або пластиковий диск), який просочується водою, і вентилятора, що допомагає проганяти потік повітря через вологий картридж. Для таких зволожувачів краще використовувати дистильовану воду, щоб картридж засмічувався не так швидко. Ще одна особливість традиційних зволожувачів – природний контроль рівня вологості повітря: чим вище вологість у кімнаті, тим повільніше випаровується вода і навпаки.

Парові. Принцип дії парового зволожувача схожий з електрочайником – є нагрівальний елемент, який доводить воду до кипіння, і утворюється пар. Головним достоїнством таких зволожувачів є висока ефективність зволоження, так як гарячий пар значно швидше поширюється по кімнаті, насичуючи повітря вологою. З іншого боку, ці прилади нагрівають воду до кипіння, а температура пару – мінімум 60-70 градусів, тому ставити його потрібно так, щоб ні дитина, ні домашня тварина не змогли дістати до нього.

Ультразвукові. Такі зволожувачі вважаються найбільш сучасними. В основі принципу їх роботи лежить утворення холодного пару (подібно до хмари) за рахунок ультразвукових коливань. Такий пар і ефективно зволожує кімнату, і повністю безпечний для дитини. Ультразвукові зволожувачі оснащені термометром і гігрометром, тому здатні самостійно підтримувати необхідний рівень вологості. Плюс, деякі моделі мають функцію «теплий пар» для забезпечення антибактеріального захисту повітря.

Автор: Сальнікова Катерина
 

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас