Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Догляд за ступнями взимку

Догляд за ступнями взимку
 

З настанням холодів особливо актуальною стає тема догляду за ніжками. Шкіра стає сухою, твердою, починає лущитися, утворюються загрубілі ділянки (потовщення рогового шару шкіри), тріщини. Важке зимове взуття, теплі шкарпетки (часто синтетичні) перешкоджають повітрообміну шкіри ніг, що і спричиняє загострення, адже відбувається сповільнення процесу відшарування відмерлих клітин епідермісу.Візьміть за правило регулярно доглядати за своїми ступнями і Ви не матимете проблем із сухістю і загрубілими ділянками шкіри на ступнях. Адже часто буває, що ніжкам увага приділяється в останню чергу, «їх же не видно зимою» - кажемо ми.

Пропонуємо Вам кілька простих рецептів для приготування засобів для пілінгу і зволоження шкіри на ступнях, які легко можна приготувати в домашніх умовах. Основне правило – послідовність і регулярність проведення процедур. Отже…

Скраб з морської солі

морська сіль дрібного помелу – 1 ст. л.
оливкова олія – 1 ч. л.
мед (рідкий) – 1 ст. л.
корінь імбиру – шматок, завдовжки 3 см (приблизно)

Змішайте всі інгредієнти (корінь імбиру попередньо натріть на дрібній тертці). Втирайте скраб в шкіру ніг, особливу увагу приділяючи загрубілим ділянкам. Змийте теплою водою (можна просто опустити ноги в ванночку, і плавно перейти до наступної процедури догляду).

Ванночка для ніг

Для приготування розслабляючої ванночки для ніг, додайте в теплу воду 2 краплі ефірної олії апельсину чи петигрену. Занурте ніжки на 20 хвилин.

Масажне масло для ніг з лимоном і імбиром

Змішайте 2 столові ложки оливкової олії з ефірною олією імбиру і лимону ( по 1 краплі кожного). Масло готове. Можна використовувати щоденно після душу чи ванни.

Засіб для ніг з ефектом відлущення загрубілих ділянок

Візьміть гранат, розріжте його і вийміть зерна. Натріть Ваші ступні зернами (точніше ядрами зерен, в процесі проведення процедури вони звільняться від оболонки), після чого обгорніть ніжки рушником та зачекайте 10 хвилин. Опісля сполосніть ноги у ванночці. Ефект Вас приємно здивує!

Автор: Марта Павлюк
 

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас