Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як носити високі підбори, щоб не боліли ноги

Як носити високі підбори, щоб не боліли ноги
 

У кожної поважаючої себе дами в гардеробі знайдеться хоча б одна пара шикарних туфель на високих підборах. Таке взуття здатне зробити нашу фігуру стрункою і граційною, а образ - вишуканим і елегантним. Проте лише одиниці жінок відчувають себе на високих підборах комфортно; як правило, після вечора в таких туфлях ноги дуже втомлюються і навіть болять. Звичайно, краса вимагає жертв, але давайте спробуємо мінімізувати ці жертви. У цьому вам допоможуть наші поради.1. Вибирайте взуття правильно. Взуття на високих підборах повинно бути, перш за все, якісним. Не економите на таких туфлях, віддайте перевагу брендовому взуттю – воно і прослужить довше, і не так буде знущатися над вашими ногами. Не менш важливо вибрати і правильний розмір. Більше 75% жінок обирають трохи малувате взуття, щоб ніжка виглядала більш мініатюрною. З каблуками цього робити не можна. Взуття на високих підборах повинно не тільки ідеально підходити вам за розміром, але і сидіти на нозі макисмально комфортно – повторювати форму стопи і забезпечувати їй необхідну підтримку.

2. Тримайте поставу і ступайте маленькими кроками. Є жінки, які відчувають себе некомфортно на каблуках або соромляться, і від цього починають горбиться і ходити на напівзігнутих ногах. Випрямте ноги, розправте плечі, не опускайте голову вниз, і ви не тільки будете виглядати шикарно на каблуках, а й ходити вам на них буде легше. Намагайтеся стежити не тільки за тим, щоб ваші коліна не були напівзігнутими, але і щоб ноги не роз'їжджалися в різні боки. І навіть не пробуйте бігати на підборах семимильними кроками – це дуже незручно і виглядає зовсім не привабливо. Красива постава і акуратні маленькі кроки – запорука успіху!

3. Випромінюйте впевненість у собі. Якщо ви будете соромитися, ваша міміка і постава будуть просто випромінювати невпевненість. Взуйте свої туфельки, подивіться, як чудово ви в них виглядаєте, і гордо вирушайте на вулицю! Якщо ви не впевнені в своїй ході, порепетируйте вдома, потренуйтеся ходити на цих підборах. Можете робити це просто час від часу, щоб, як кажуть, «не втрачати хватку».

Якщо в ваших туфельках не дуже м'яка устілка, використовуйте спеціальні подушечки, з якими тиск на стопу буде не таким сильним, і ваша ніжка не буде так боліти після туфель.

Шукаєте хорошого постачальника для свого магазину взуття? Рекомендуємо відвідати сайт компанії Camalini з виробництва та продажу взуття оптом caman-opt.com.ua - тут ви зможете переглянути каталог і замовити стильне і високоякісне взуття за дуже доступними цінами!

Автор: Сальнікова Анна
 

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас