Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як обрати новорічний подарунок, який сподобається дитині? (частина 1)

Як обрати новорічний подарунок, який сподобається дитині? (частина 1)
 

Невпинно наближається до нас Новий рік з усіма його приємними супутниками: пухнастим сніжком, святковою ялинкою, веселощами і такими очікуваними подарунками! Особливо їх чекають наші діти, адже вони ще вміють щиро вірити в казку та схвильовано чекають святкових гостинців від доброго Дідуся Мороза.Отже, як обрати такий подарунок, який дійсно сподобається малечі?

Для того, аби вгодити дитині з подарунком, вибрати потрібний гостинець із великого асортименту, - варто самому на мить стати дитиною. Зайшовши в черговий магазин із наміром придбати новорічний дарунок, спробуйте подивитися на вітрини очима своєї дитини (а не своїми, «дорослими» очима). Адже ми, дорослі, завжди намагаємось все добре проаналізувати, співставити якість, практичність, останні тенденції і т.п. Діти ж обирають серцем, підключають емоції. Хто ж знає Вашу дитину краще за Вас самих? Отже на мить уявіть, що подарунок обираєте не Ви, а Ваш малюк. Тоді швидко зрозумієте, що принесе найбільшу радість тому, кому цей дарунок адресуватиметься. Для тих, кому важко здійснити таке «перевтілення», маємо ще декілька порад.
  •  Введіть у своїй сім’ї чудову традицію написання листів Діду Морозу у передноворічний період. Це, зазвичай, приносить море радості малечі, а Ви матимете точний перелік бажаних гостинців!

  •  «Обрати подарунок дитині» – це дуже абстрактна фраза, адже дітьми ми називаємо і малюків до 3 років і юних 12-річних панночок. Потреби та уподобання в них, зрозуміло, відрізняються. Тому пропонуємо невеликий перелік подарунків-орієнтирів для кожної вікової категорії.

Новорічні подарунки дітям до 3 років

Їм вгодити із подарунком, мабуть, найлегше: чи це буде розвиваюча іграшка, чи яскрава ілюстрована книжечка, чи набір фломастерів та олівців (або фарб), чи пакунок із солодощами, - радості і здивуванню не буде меж, адже малята добре знають і щиро вірять, що це казкові подарунки від самого Дідуся Мороза! Обирайте із запропонованих ідей, чи вигадуйте щось нове – Ваш подарунок обов’язково сподобається! Врахуйте лише, що якщо готуєте гостинець для похресника, племінника, сина (доньки) подруги (тобто, не для своєї дитини) – варто поцікавитися, чи є якісь «табу», особливі правила, що стосуються дитини у даній сім’ї: деякі мами, наприклад, не знайомлять своїх малюків з цукерками чи екзотичними фруктами до 2-3 років, інші є категоричними противниками пластикових забавок і т.п. Тобто, принесений Вами (звісно з найкращими побажаннями) подарунок може виявитися дуже недоречним, якщо Ви не знали про такі деталі. В результаті такий дарунок з часом або попаде до смітника, або спричинить неприємну ситуацію (наприклад, дитина, побачивши шоколад, захоче його з’їсти, а почувши заборону – засмутиться). Вам цього, звісно, не хочеться, тому краще підготуватися заздалегідь, обговоривши із батьками дитини наявність таких нюанси.

Автор: Марта Павлюк

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас