Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як обрати новорічний подарунок, який сподобається дитині? (частина 3)

Як обрати новорічний подарунок, який сподобається дитині? (частина 3)
 

Новорічні подарунки школярам (7-12 років)

В цьому віці (хоча, часто і набагато раніше) батьки вперше чують від дітей просьбу купити (подарувати) їм щось із техніки: мобільний телефон, планшет, комп’ютер, фотоапарат і т.п. Тут вже, звісно, мало одного бажання, не кожна сім’я може собі дозволити такі покупки, і дитина повинна розуміти це. Проте часто такі прохання є не просто забаганками, а необхідністю, адже світ рухається вперед!Діти в цьому віці вже можуть оцінити такий подарунок, як гарний, якісний одяг. Адже перебуваючи щодня в школі, в оточенні однолітків, формуються перші уявлення про те, що є модним, гарним, актуальним.

Новорічні подарунки підліткам (після 12 років)

Для підлітка обрати подарунок буде одночасно найпростіше і найскладніше. Адже асортимент значно розширюється: різноманітні технічні новинки, «начиння» до комп’ютера, телефона, захоплююча книга, щось, що знадобиться в навчанні чи стосується хобі підлітка, квиток на концерт, косметика, одяг, абонемент в спортзал чи на цікаві семінари…словом – усе.

Але от «вгадати» із подарунком все важче, адже в цьому віці все яскравіше проявляється індивідуалізм дитини, її особисті смаки і уподобання, бачення світу, розуміння того, що є цікавим і корисним для неї, а що – зайвим, непотрібним. Інколи ці уявлення не збігаються з уявленнями батьків. Тому, обираючи подарунок для підлітка, варто зайвий раз подумати перед вибором того чи іншого варіанту.

Якщо Ви здогадуєтесь, що дитині не сподобається такий дарунок – не варто купувати його з думкою: «Мені вдасться його переконати, це ж дуже цікавий семінар (гарна енциклопедія, якісна курточка…)», адже іти на той цікавий семінар доведеться Вам, а дитина залишиться незадоволеною подарунком. Знову спрацьовує правило: «Подивись на цю річ очима дитини». Користуючись ним, Ви завжди обиратимете вдалі подарунки!

Автор: Марта Павлюк
 

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас