Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Відпочинок за кордоном з дітьми: продумуємо деталі

Відпочинок за кордоном з дітьми: продумуємо деталі
 

Сімейний відпочинок з дітьми - що може бути краще? А особливо, якщо мова йде про відпочинок за кордоном. Щоб відпочинок приніс тільки море вражень , здоров'я і позитивні емоції, перед тим як відправитися, варто продумати деякі деталі, від яких може залежати ваш відпочинок.Плануючи відпочинок за кордоном з дітьми, краще почати з вибору місця і часу для відпочинку. Як відомо, зміна клімату може негативно відбитися на стані здоров'я вашого малюка, тому варто вибирати країни зі схожими кліматичними умовами. Так, в жаркі країни, такі як Туреччина, Єгипет, Болгарія, з дітьми краще їхати навесні, коли температура там не перевищує 28 градусів, та й перепад температур виходить незначним.

Педіатри стверджують, що на акліматизацію дитині в середньому необхідно близько 2 тижні. Якщо хочете, щоб поїздка пішла на користь малюку, а не тільки принесла дискомфорт, тоді планувати поїздку необхідно як мінімум на 3 тижні. Якщо ви не можете дозволити собі такий тривалий відпочинок, тоді не варто брати дитину з собою в подорож.

Ще один факт, на який потрібно звернути особливу увагу, так це епідеміко-санітарний стан країни. Перед тим, як відправитися на модний курорт, переконайтеся в тому, що там вам і вашому малюкові буде комфортно і безпечно. Та й їхати за кордон з маленькою дитиною краще не самій, а з кимось із рідних чи друзів, які не відмовлять у допомозі у важку хвилину.

Також багато педіатрів не рекомендують літати з дітьми, які не досягли 3-річного віку. Це скоріше питання старої закалки, тому як на сьогоднішній день, на борт літака допускаються дітки, віком від 6 місяців. Та все ж, щоб не було зайвих проблем, перед тим, як летіти кудись, проконсультуйтеся з педіатром.

Так як ви відправляєтеся в нове місце для свого малюка, обов'язково прихопіть для нього пару його улюблених іграшок і звичні речі. Нове місце – чималий стрес для дитини, а з улюбленими штучками вона буде почувати себе спокійніше; а ще іграшки допоможуть скрасити виснажливий переліт.

І звичайно ж, вирушаючи на відпочинок за кордон, не полінуйтеся почитати митні правила, процедури реєстрації та дізнатися про особливості місцевого законодавства, інакше ви ризикуєте потрапити в непередбачену ситуацію, та ще й з дитиною на руках.

Автор: Сальнікова Катерина
 

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас