Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Синдром хронічної втоми

Синдром хронічної втоми
 

Можливо з Вами також таке бувало: прокидаєшся зранку, а замість припливу енергії та сил, відчуваєш втому, розбитість, апатію, наче й не спали вночі? У Європі вже дали назву такому стану: "синдром хронічної втоми", це захворювання є визнаним, але офіційна медицина його практично не лікує.

Чому так буває? Однією з причин появи перелічених вище симптомів може бути порушення роботи гормональної системи, що пов'язана з печінкою. Оскільки вранці організм виробляє менше гормонів - токсини погано виводяться з клітин мозку (й усього тіла). Через це ми і відчуваємо нав’язливу втому і апатію.

Втома - це сигнал того, що клітини організму не отримують достатньої кількості живих органічних атомів через харчування (вони потрібні для забезпечення необхідного притоку енергії). Наслідком хронічної втоми є руйнування клітин і поступове накопичення шлаків в організмі. Часто хронічна втома попереджає про зародження в організмі якоїсь хвороби.

Як зарадити проблемі? Для зміцнення нервової системи дуже корисним є мед. Спробуйте вживати цей продукт по 1 столовій ложці на ніч, запиваючи теплою водою. Також, добре знімає симптоми хронічної втоми олія кедрових горішків. Вживати її потрібно 1 раз на день (перед їдою, по 0,6 мл; курс лікування - 30 днів). Курс при потребі можна повторити.

На останок ще одна порада: спробуйте зранку, замість традиційної міцної кави, випити 100 - 150 мл свіжовичавленого морквяного соку (було б чудово заїсти його ложкою сметани, адже жир сприяє кращому засвоєнню вітаміну А, яким багата морква). Це - гарний спосіб збадьоритися після пробудження. За кілька днів Ви відчуєте результат, який приємно здивує.

Звісно, для бадьорого самопочуття необхідний і міцний, здоровий сон. І тут важливу роль відіграє не лише якісний матрац, а й подушка. Відвідавши інтернет-магазин ukrmedshop.com.ua, ви зможете вибрати і придбати ортопедичні подушки, які даруватимуть вам дійсно комфортний сон щоночі і відчуття бадьорості кожного ранку.

Будьте здоровими і бадьорими!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас