Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як схуднути за допомогою зеленої кави

Як схуднути за допомогою зеленої кави
 

Зелена кава виробляється з сирих, не обсмажених кавових зерен. Цей напій багатий хлорогеновою кислотою, яка є потужним антиоксидантом і захищає організм від токсинів і вільних радикалів. Але крім інших своїх корисних властивостей зелена кава допомагає ще й скинути зайву вагу.Звичайно, зелена кава не є «чарівною пігулкою» для схуднення. Її потрібно приймати в комплексі зі збалансованою дієтою і регулярними фізичними навантаженнями. Ми пропонуємо вам корисні поради, які допоможуть швидше прийти до бажаного результату в комплексі з цим напоєм.

Як скинути зайву вагу за допомогою зеленої кави

1. Перш, ніж купити зелену каву або її екстракт, проконсультуйтеся зі своїм лікарем або грамотним дієтологом. Дізнайтеся не тільки про її користь, дозування, а й про побічні ефекти, які можуть бути пов'язані з вживанням цього напою. Переконайтеся, що він вам підходить.

2. Купляйте зелену каву в магазині органічних продуктів або лавці здоров'я, щоб отримати дійсно якісний натуральний продукт.

3. Випивайте кухоль зеленої кави перед сніданком, щоб прискорити метаболізм на цілий день. Ні в якому разі не вживайте зелену каву у великих кількостях – не перевищуйте дозування, зазначене виробником на упаковці (дозування може мінятися залежно від виробника). Не зловживайте напоєм, щоб не нашкодити собі.

4. Щоб втрачати зайву вагу, намагайтеся вживати менше жирів. Зелена кава лише прискорює процес схуднення, але сам напій з цим не впорається. Наповніть свою кухню натуральними нежирними продуктами: нежирними сортами м'яса; цільнозерновими крупами та продуктами з них (відмінно підійде коричневий рис і вівсянка); овочами; продуктами, що містять здорові жири (лосось, оливкова олія); фруктами, молочними продуктами з низьким відсотком жирності. Намагайтеся, наскільки це можливо, їсти необроблену їжу – після неї не ви довше будете залишатися ситими і будете менше їсти.

5. Випивайте порцію зеленої кави до тренування – вона подарує вам більше енергії і ви зможете тренуватися ефективніше.

6. Регулярно тренуйтеся. Загальні тренування бажано проводити 3 рази на тиждень, щоб прискорити метаболізм і скидати вагу швидше. Крім цього намагайтеся 4 рази на тиждень проводити невеликі кардіотренування, щоб швидше спалювати підшкірний жир.

Автор: Сальнікова Анна
 

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас