Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Озонотерапія: що це?

Озонотерапія: що це?
 

Останнім часом все частіше люди звертаються до нетрадиційної медицини. Це пов'язано з величезною кількістю алергічних реакцій на сучасні препарати, а також із збільшенням бактерій, резистентних до антибіотиків. Не так давно стало відомо про такий вид немедикаментозного лікування, як озонотерапія, і вона вже має чималу популярність. Та все ж, досі мало хто знає, що це таке і яким саме чином озон впливає на організм.Озон, також відомий як активний кисень, завдяки своїй особливій структурі (на відміну від кисню він містить три атоми), має яскраво виражений ефект окислення. Таким чином, озонова ванна сприяє збагаченню крові киснем, поліпшенню мікроциркуляції крові в капілярах, нормалізації рівня холестерину і поліпшенню мозкової діяльності.

Так, озонотерапія – це метод лікування, який відноситься до нетрадиційної медицини, і використовується для надання антибактеріального, противірусного, імуномодулюючого, дезинтоксикаційного і протизапального ефекту. Озонотерапія може допомогти в боротьбі з великим спектром захворювань, та все ж найбільшого поширення вона отримала у сфері косметології, як найефективніший метод омолодження шкіри і боротьби з целюлітом.

Що таке озонотерапія, начебто трохи розібралися, а як же це працює? На сьогоднішній день озонові ванни ви можете приймати як у салонах краси, лікувальних установах і оздоровчих санаторіях, так і у себе вдома. Для цього набирається достатньо тепла ванна води (близько 40 градусів Цельсія) і туди опускається спеціальний прилад – озонатор, який насичує воду озоном. Занурюючись в озоновану воду, клітини збагачуються киснем, що веде до поліпшення процесу обміну речовин і виведення зайвих токсинів з організму.

Протипоказань такий метод практично не має, і корисний як дорослим, так і дітям. Проте вагітним жінкам все ж варто поставитися з особливою обережністю до озонотерапії, і перед такою процедурою краще проконсультуватися з лікарем.

Автор: Сальнікова Катерина
 

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас