Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як вибрати весняну куртку для дитини

Як вибрати весняну куртку для дитини
 

Погода навесні дуже оманлива і навіть дорослим часом важко вгадати, що б такого вдягнути, щоб було і не дуже жарко, і не прохолодно. Тим більше складно підібрати універсальний одяг для малюка, в якому він буде почувати себе комфортно при будь-якій погоді.Цього року весна рання, і вже з самого початку радує нас погожими днями. Для такої сонячної теплої погодки для прогулянок відмінно підійдуть стьобані синтепонові жилети. Вони не дадуть переохолодитися, але в той же час, за рахунок відкритих рук, дитина не буде багато потіти. Плюс – це найвдаліший варіант для прогулянок, так як в них комфортно рухатися і ручки почуваються вільно.

Звичайно, така жилетка не підійде для дощової погоди, тому також краще запастися і курткою з вітрозахисною підкладкою. Подібні куртки пропонує основна маса дитячих брендів з різних матеріалів. Найбільш вдалим варіантом на сьогодні є спеціально оброблена тканина, яка окрім вітру також не пропускає і вологу. Завдяки спеціальній обробці така тканина не тільки захистить вашого малюка від непогоди, але і прослужить довго, зберігаючи привабливий зовнішній вигляд.

Ще одна класична дрібничка для найменших, яка врятує від поганої погоди – це вітровка. Це відмінний варіант для теплої, але трохи вітряної погоди, щоб вашого малюка не продуло. На відміну від куртки, вітровки більш легкі і дають більше свободи в русі дитині.

Можна віддати перевагу стьобаному піджаку, легкому пальтечку або плащу, однак, не дивлячись на всю красу, такі речі не надто практичні. Як правило, тканина у них досить швидко зношується і втрачає свій зовнішній вигляд.

Як показали останні опитування, діти люблять яскраві блискучі речі. Так що, вибираючи весняну одежину для малюка, не забудьте запитати думку свого чада. В іншому випадку будьте готові до численних капризів і небажання носити обновку.

Автор: Сальнікова Катерина
 
>

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас