Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Щоб зберегти красу і молодість, потрібно добре висипатися!

Щоб зберегти красу і молодість, потрібно добре висипатися!
 

Всі ми регулярно чуємо про те, що не тільки для гарного самопочуття, але і для краси і молодості важливо добре висипатися. Всі ми знаємо, що спати потрібно 7-8 годин на добу, але як саме сон впливає на наш зовнішній вигляд і привабливість, і чому він такий важливий?Насправді гормон росту, який відповідає за відновлення всіх органів нашого організму, здатний ефективно працювати тільки лише в стані глибокого сну. Це стосується і шкіри, адже вона є найбільшим органом нашого тіла. Саме тому недосипання відразу позначається на красі і стані нашої шкіри – вона не встигає оновлюватися, втрачає еластичність, стає тьмяною і виглядає не такою молодою. Якщо ви будете регулярно висипатися, то неодмінно побачите різницю і в своїй зовнішності, і в самопочутті, адже і інші органи будуть встигати відновлюватися.

Також важливі умови сну. Для краси і молодості шкіри рекомендується спати на постілі з якісних натуральних матеріалів. Всі постільні приналежності повинні дозволяти шкірі «дихати» і дарувати вам відчуття затишку і комфорту протягом всього сну . Постільну білизну потрібно регулярно міняти, бажано – раз на тиждень. А наволочки рекомендується міняти частіше – 2 рази на тиждень або частіше в умовах підвищеної вологості чи високих температур.

Поза сну теж впливає на стан шкіри. Незручне ліжко або пром’яті матраци, жорстка подушка можуть сприяти цьому, але ви і самі по собі можете вибирати пози, в яких обмежується кровотік до деяких ділянок шкіри – наприклад, пірнати обличчям в подушку. Кров у придавлених областях не так добре циркулює, в результаті чого шкіра не відновлюватися. Особливо це позначається на шкірі обличчя, так що намагайтеся спати на спині або хоча б на боці.

Зверніть увагу і на час доби, яку ви приділяєте сну. Із самих незапам'ятних часів вважалося, що головний рецепт краси та молодості – це лягати спати до 12 ночі і вставати разом із сонечком . Це обґрунтовується тим, що з 11 години вечора до 3 години ранку організм найефективніше відновлюється. Ці години є ідеальним часом для глибокого сну і дії гормону росту, про який ми згадували вище. За цим принципом працюють і нічні креми, так як їхні поживні та омолоджуючі інгредієнти найкраще поглинаються клітинами шкіри під час глибокого сну.

Але все вищесказане не означає, що вам потрібно спати, чим більше – тим краще. Надлишок сну також не дуже добре впливає на шкіру, роблячи її млявою і тьмяною. Крім того, і ви матимете відчуття пригніченості, млявості, втоми протягом усього дня, якщо будете спати надто багато. Тому не рекомендується спати довше 9 годин.

Сон дійсно відіграє ключову роль для краси і молодості шкіри. Якщо ви хочете якомога довше залишатися привабливою, молодою, енергійною, не потрібно нехтувати сном. Повірте, ні робота, і ніщо інше не є настільки важливим, як краса та здоров'я. Тому нехай хороший нічний сон стане для вас пріоритетом !

Автор: Сальнікова Анна
 

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас