Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Секрети для максимально міцного і тривалого манікюру

Секрети для максимально міцного і тривалого манікюру
 

Красиві, доглянуті руки з гарним манікюром – цього прагне кожна жінка. Але, як це не прикро, жоден лак для нігтів (крім гелевих, звичайно), не здатний витримати всіх наших повсякденних справ – миття посуду, купання, прибирання... У результаті мало не щодня нам доводиться перефарбовувати нігті, на що іноді абсолютно не вистачає часу. Щоб ваш манікюр був максимально міцним і лак тримався на нігтях якомога довше, спробуйте слідувати цим простим порадам.

Підготовка нігтів до нанесення лаку

Насамперед, пам'ятайте про те, що чим більш сухі ваші нігті, тим швидше буде тріскатися і злазити лак. Та й самі нігті, якщо вони пересушені, будуть сильніше розшаровуватися і кришитися. Тому намагайтеся зайвий раз не пересушувати поверхню нігтів, захищайте їх від впливу побутової хімії (одягаючи рукавички під час прибирання ), користуйтеся м'якою рідиною для зняття лаку, яка не містить ацетону, і зволожуйте нігтьові пластини спеціальними кремами для нігтів і кутикули. Так, кутикула також не повинна бути пересушеною, інакше ви ризикуєте заробити ці противні і хворобливі задирки.

Надаючи нігтям форму, подбайте про її практичність. У нігтів не повинно бути гострих куточків, які будуть за все чіплятися. Підпилюйте нігті регулярно, щоб вони були міцними і мали привабливий зовнішній вигляд. Підпилювати нігті переважніше, ніж остригати, так як пилочка менше шкодить їхній структурі . Звичайно ж, пилочка повинна бути якісною, і підпилювати нігті потрібно в одному напрямку. Надавши нігтям бажану форму, очистіть їхню поверхню від усіх забруднень, залишків лаку, мила, шкірного жиру. Це можна зробити як спеціальним знежирюючим засобом, так і рідиною для зняття лаку, яку, знову ж таки, краще вибирати м'яку, щадну, без вмісту ацетону.

Покриття нігтів лаком

Не нехтуйте основою під лак (базовим покриттям), воно дійсно здатне зробити ваш манікюр більш витривалим. Мало того, що вона міцніше за лак тримається на поверхні нігтя, вона також забезпечує сприятливу поверхню для самого лаку, краще «прилипає» до базового покриття, ніж до самого нігтя. Так що, основа під лак – це не маркетинговий хід , а дійсно корисний засіб.

Те ж стосується і закріплювача – фінішного покриття , яке наноситься на лак. Тільки враховуйте, що закріплювач краще вибирати не швидкосохнучий (якою б привабливою ця ідея не здавалася ). Швидковисихаюче фінішне покриття зробить ваш лак більш м'яким і вразливим до різних фізичних ушкоджень. В той же час, закріплювач, який сохне довго, зміцнить весь манікюр і допоможе йому протриматися максимально довго.

Сам лак для нігтів потрібно наносити тонкими шарами, кожен з яких повинен ретельно висохнути перед нанесенням наступного. Якщо ви будете наносити лак товстими шарами, розчинник, що міститься в ньому, не встигатиме випаровуватися, внаслідок чого лак так і не затвердіє. Тобто, покриття буде залишатися м'яким і абсолютно нестійким до зовнішніх пошкоджень.

Якщо ви хочете вибрати більш стійкий лак, то звертайте увагу не тільки на фірму-виробника. Тут є ще декілька хитрощів. Так, чим більше в лаку пігменту (чим яскравіший і насиченіший колір), тим гірше він тримається на нігтях. Крім того, на нігтях краще тримаються перламутрові і металеві лаки, а також лаки з ефектом мерехтіння, так як маленькі металеві частинки зміцнюють покриття.

І, як вже згадувалося вище, міцність покриття залежить від того, наскільки еластичні ваші нігті. Для цього їх потрібно регулярно зволожувати. Навіть крізь лак! Насправді висохлий лак пористий – пори утворюються під час висихання лаку і випаровування розчинника. Зволожуючий крем здатний крізь ці пори проникати в поверхню нігтя, збагачуючи його необхідними поживними речовинами.

Автор: Сальнікова Анна
 

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас