Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Захищаємо волосся від палючого літнього сонця

Захищаємо волосся від палючого літнього сонця
 

Палючі промені літнього сонця можуть пошкодити наші локони, зробивши їх ламкими, тьмяними, позбавивши природного відтінку. Отже, без спеціального догляду за волоссям влітку не обійтися.Перша порада – намагайтеся максимально часто носити головний убір. Звісно, не завжди легко підібрати його під діловий костюм, але на пляжі ця порада стає більш актуальною. Також, спеціалісти рекомендують перед кожним виходом на вулицю у спекотну пору, наносити на волосся спеціальні засоби з високим рівнем захисту від сонця (УФ – фільтрами), зволожувальними і живильними компонентами, вітамінами, це може бути олійка, флюїд чи ін.

Влітку особливо актуальним є використання зволожувальних масок, їх потрібно наносити на вологе волосся двічі на тиждень на 15-20 хв.

Шампунь на спекотний період обирайте м’який, який підходитиме для частого використання (особливо необхідним він є, якщо Ви збираєтесь на море, адже після кожного купання в солоній воді потрібно очищати волосся). Обирайте засоби з вітамінами, оліями (кокосовою, олією кедрових горішків і ін.), колагеном. Бальзами-ополіскувачі створюють обволікуючий ефект для наших локонів, тим самим захищаючи їх від надмірного впливу ультрафіолету, тому після кожного використання шампуню, використовуйте також бальзам.

В літню пору намагайтеся скоротити використання гелів, лаків та мусів для волосся, а якщо без них ніяк, то підберіть спеціальну «літню» серію з сонцезахисним фактором.

Гарячий фен, щипці та плойки зараз також краще відкласти в сторону.

Перед відпусткою не бажано робити хімічну завивку чи фарбувати волосся, аби не піддавати локони «подвійному удару».

Вітер та часте перебування у воді, погано впливають на стан нашого волосся, тому якомога рідше розпускайте його, перебуваючи на пляжі. Для додаткового захисту можна використовувати рослинні олії (наприклад, наносити їх на кінчики волосся).

І на останок, відповідна дієта також допоможе захистити волосся від агресивного впливу УФ-променів. В Вашому раціоні повинні бути білки, вітаміни, рослинні жири і клітковина. Не забувайте випивати достатню кількість води протягом дня.

Автор: Марта Павлюк
 

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас