Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Вибір дитячого автокрісла: необхідність чи примха?

Вибір дитячого автокрісла: необхідність чи примха?

Придбання дитячого автокрісла - це необхідний крок для захисту здоров’я Вашої дитини в дорозі. Проте, обрати автокрісло - нелегка справа, адже потрібно, щоб воно було, водночас, зручним для дитини, безпечним, якісним і легко встановлювалось у Ваш автомобіль. Для цього необхідно знати, що автокрісла, залежно від ваги та віку дитини, поділяються на певні групи:-Автолюльки групи 0 та 0+;

-Автокрісла групи 1, 2, 3;

-Автомобільні сидіння групи 1/2/3, 2/3 та бустери;

Автолюльки групи 0 розраховані на новонароджених дітей, які будуть знаходитись в ній лише в лежачому положенні. Такі крісла обладнані  спеціальними ручками-переносками, встановлюються на задньому сидінні автомобіля та підходять діткам, вага яких не перевищує 10 кг. В автокріслі групи 0+ немовля напівлежить зі злегка піднятими вгору ніжками та голівкою, обов’язковою є наявність додаткових вкладок для голови, які будуть фіксувати її в природному положенні. Таке крісло розраховане на діток, вагою 0-13 кг. та встановлюється лише проти руху автомобіля. Неабияким попитом користуються люльки 4Baby Colby Deluxe та Caretero Fly.Автокрісла наступних груп мають певні вагові обмеження, а саме:

- 1 (9-18 кг.);

- 2 (15-25 кг.);

- 3 (22-36 кг.);

Зверніть увагу на те, щоб форма автомобільного крісла та підголівника була анатомічно правильною, адже вона впливає на формування постави. Необхідними є ремені безпеки, бічний захист голови, а також регульований нахил спинки. Все це є в наявності у моделях Geoby, Graco та Romer.

Автомобільні сидіння групи 1/2/3 мають властивість трансформуватись відповідно до росту дитини і розраховані на вагу 9-36 кг. Якщо ж Ваша дитина досягла трьохрічного віку і важить більше пятнадцяти кілограм - Ви можете придбати для неї крісло групи 2/3.

Якщо дитина вже не сидить в автокріслі, але ще не доросла до того віку, щоб ремені безпеки надійно її фіксували, можна встановити в автомобілі спеціальне сидіння - бустер.

Щоб підібрати оптимальне автокрісло, можна переглянути каталог ТехноПорталу http://catalogue.technoportal.ua/detskie-avtokresla.html, де Ви зможете придбати зручне та надійне сидіння. Там представлені автомобільні крісла світових брендів, лідерами з яких є 4Baby, Graco, Romer, Bertoni, Nania, та ін. Вони набули популярності завдяки функціональності, використанню виробниками якісних матеріалів, що гарантує  привабливий дизайн крісла і максимальну безпеку при використанні.
 

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас