Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Де відпочити усією сім´єю восени

Де відпочити усією сім´єю восени
 

Як завжди літо пролетіло непомітно, а з ним розчинилися і всі плани чудово відпочити і оздоровитися всією родиною. Але не варто опускати руки, якщо цього літа вам так і не вдалося розслабитися і набратися свіжих сил, це можна зробити і восени.Осінній відпочинок прекрасний тим, що в цей період сонце вже більш щадне, а море все ще досить тепле, та й різноманітність фруктів радує око. Тому відпочинок восени лікарі вважають найкориснішим для дітей та людей похилого віку. У нашій країні погода дуже мінлива, і вгадати вдалий період для відпочинку восени важко, інша справа – теплі закордонні країни, які зустрінуть вас прекрасними днинками аж до листопада місяця. Куди ж відправитися всією сім'єю на відпочинок восени?

Іспанія

осінній відпочинок в Іспанії

Чудове місце для сімейного відпочинку. Сонячна Іспанія не тільки порадує вас дивовижним середземноморським кліматом, чистими пляжами і теплим морем. А ще, восени в столиці моди – Барселоні – проходить сезон розпродажів, так що ви зможете поєднати прекрасний відпочинок з неймовірним шопінгом у світових бутіках.

Єгипет

осінній відпочинок в Єгипті

Осінь – найкращий час для відпочинку в Єгипті. Такий відпочинок буде не лише корисним, але й неймовірно пізнавальним для вас і вашої дитини. Тільки уявіть, скільки захоплення у чада викличуть живі верблюди і величезні піраміди. Крім того, більшість готелів в Єгипті пропонують послуги аніматорів і спеціальне дитяче меню, так що ви зможете повністю розслабитися і отримати максимум задоволення.

Туреччина

осінній відпочинок в Туреччині

Ще один чудовий варіант для осіннього відпочинку з дітьми. Завдяки величезній кількості туристів з нашої країни більшість готелів в Туреччині пропонують звичне для нас меню, дитячу анімацію, різноманітні спа-процедури і розваги – загалом все для вашого незабутнього відпочинку. Та й короткий переліт (як правило, не більше 2 годин) з легкістю перенесе малюк будь-якого віку.

Кіпр

осінній відпочинок на Кіпрі

Відпочинок на Кіпрі - це більш бюджетний варіант у порівнянні з першими двома. Тут вас також зустріне прекрасний середземноморський клімат, тепле море і сонячна погода. Єдиний недолік – відсутність аніматорів в місцевих готелях, але тут і без цього буде чим зайняти дитину.

Відпочинок восени – це унікальна можливість ще трохи продовжити літо. Не упустіть її, і нехай цей відпочинок запам'ятається вам надовго.

Автор: Сальнікова Катерина
 

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас