Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Найпоширеніші помилки батьків стосовно дитячої стоматології

Найпоширеніші помилки батьків стосовно дитячої стоматології
 

Всі батьки, без винятку, хочуть бачити своїх діток здоровими і щасливими. Але часто, глибоко не вникаючи в особливості дитячої медицини, молоді батьки несвідомо допускають серйозні помилки, які можуть привести до подальших проблем зі здоров'ям. Сьогодні ми розповімо вам про 5 найпоширеніших помилок батьків в галузі дитячої стоматології, які можуть нашкодити здоров'ю малюка.Молочні зуби можна не лікувати

Деякі батьки, знаючи, що молочні зуби – це явище тимчасове, і рано чи пізно на зміну їм все одно виростуть корінні, вважають, що лікувати їх – це зайва трата грошей. Насправді, хоч молочні зуби і тимчасові, але найчастіше захворювання, які вражають молочні зуби, передаються і новим корінним зубкам. Від того, наскільки здорові молочні зубки у малюка, залежить здоров'я корінних зубів.

Вилікувати зуби малюка може будь-який стоматолог

Дитяча стоматологія, власне як і вся дитяча медицина, має ряд істотних відмінностей – методи лікування молочних зубів істотно відрізняються від корінних, не кажучи про призначення ліків та анестезії. Крім того, не кожен лікар може знайти спільну мову з дитиною, тому малюка все ж краще водити до дитячого лікаря.

стоматологія у Дніпропетровську

Навіщо купувати дитячу пасту?


До цієї помилки найбільш схильні батьки 3-4 річних дітей, які вирішують, що їхній малюк вже достатньо дорослий і може вже чистити зубки будь-якою пастою. Справа в тому, що дитячі пасти, на відміну від дорослих, насичені спеціальним складом мінералів, які допомагають зубкам рости міцними і здоровими. Чистити зуби потрібно починати з моменту появи перших зубів, і поки молочні зуби не замінять корінні.

Молочний зуб простіше видалити, ніж вилікувати

Помітивши карієс на молочному зубі, деякі молоді батьки поспішають до стоматолога, щоб видалити цей зуб. А що, немає карієсу, не буде проблем з іншими зубами, а на цьому місці все одно скоро виросте новий зуб... Ось так міркувати взагалі неправильно. Передчасне видалення молочних зубів викликає зсув і викривлення зубів, порушення прикусу і дикції, іноді з формуванням косметичних недоліків. Як мінімум від таких дій ваш малюк буде приречений на носіння брекетів.

Красива посмішка вашої дитини у ваших руках!

Автор: Сальнікова Катерина
 

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас