Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як заспокоїти чутливу шкіру після воскової епіляції

Як заспокоїти чутливу шкіру після воскової епіляції
 

Одним з найпоширеніших побічних ефектів воскової епіляції є подразнення і почервоніння шкіри. Цей неприємний ефект виникає відразу після епіляції і, як правило, проходить протягом дня. Але у людей з чутливою шкірою він може тривати довше і викликати більше дискомфорту.Побічний ефект у вигляді подразненої і почервонілої шкіри після процедури виникає не тільки через видалення волоса з його фолікула, а й тому що під час епіляції воском, на відміну від лазерної епіляції в Києві, травмується сама шкіра. І якщо шкіра дуже ніжна, то такий механічний вплив може привести навіть до появи саден.

Як заспокоїти подразнену шкіру після епіляції воском

Читайте етикетку. Почнемо з превентивних заходів. Прочитайте склад воску і переконайтеся, що в ньому немає інгредієнтів, на які у вас є алергія. Часто воски для епіляції робляться зі смоли на основі чайного дерева, лаванди, шоколаду і т.д. Також часто в них додають штучні барвники, ароматизатори та інші інгредієнти. І в той час, як у вас може бути алергія на деякі натуральні інгредієнти, ненатуральні викликають відповідні реакції шкіри набагато частіше. Тому уважно читайте склад всіх засобів, якими користуєтеся, готуючи шкіру до епіляції, видаляючи волосся і заспокоюючи шкіру після процедури. Якщо ж ви робите епіляцію в салоні, розкажіть косметологу про все, на що у вас може бути алергічна реакція.

Скористайтеся тальком або маслом. Якщо ви робите епіляцію воском в домашніх умовах, обов'язково наносіть на шкіру тальк або масло для підготовки до епіляції. Ця нанесена речовина слугуватиме свого роду буфером, завдяки чому віск буде захоплювати більше волосків, але набагато менше прилипати до шкіри – так ви зможете мінімізувати почервоніння і подразнення.

Використовуйте правильну техніку. Переконайтеся, що ви добре натягнули шкіру перш, ніж смикати волосся – це допоможе менше її травмувати. Користуйтеся восками для чутливої шкіри – продукцією на основі крему. Не смикайте волосся на одному місці більше одного разу, інакше ви ризикуєте пошкодити шкіру,а подразнення і почервоніння не змусять себе чекати.

Віск не повинен бути занадто гарячим або холодним. Звичайно ж, занадто гарячий віск може залишити опіки. Так буває, коли в баночці залишилося занадто мало воску, і він перегрівся, або якщо віск розігрівався в мікрохвильовці занадто довго. Тому перш, ніж наносити віск на шкіру, випробуйте його температуру тильною стороною долоні. З іншого боку, якщо віск занадто холодний, він не буде відриватися від шкіри так легко, як повинен, в результаті чого також можуть з'явитися почервоніння і подразнення шкіри.

Заспокоюємо шкіру. Після видалення волосся і залишків воску зі шкіри, нанесіть продукт, призначений для використання після воскової епіляції або гель на основі алое, щоб заспокоїти шкіру, зняти почервоніння і подразнення. Заварені і охолоджені пакетики чаю можна використовувати, щоб заспокоїти шкіру після воскової епіляції в області брів. А лід або пакетик з замороженими овочами допоможе зняти запалення.

Приховуємо почервоніння. Якщо вам потрібно кудись йти, і ви хочете приховати побічний ефект після епіляції у вигляді почервоніння, для цього ідеально підійде мінеральна косметика. Вона дуже легка і дозволяє шкірі дихати на відміну від рідких і маслянистих основ під макіяж і консилерів.

Знайте, що є нормальним, а що – ні. Якщо протягом декількох днів ваша шкіра сильно болить, кровоточить або облазить, це не нормально. В такому випадку, можливо, вам не підходить цей вид епіляції.

Спробуйте інший спосіб епіляції. Якщо, що б ви не робили, ви не можете заспокоїти свою шкіру після воскової епіляції, спробуйте який-небудь альтернативний спосіб. Для деяких воскова епіляція може бути занадто жорсткою, а шугарінг або видалення волосся ниткою, які набагато менше травмують шкіру, стають справжнім вирішенням проблеми.

Автор: Сальнікова Анна

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас