Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Плюси і мінуси акрилових нігтів

Плюси і мінуси акрилових нігтів
 

Сучасний темп життя, неідеальна екологія та інші несприятливі фактори не дуже добре позначаються на здоров'ї та красі наших нігтів. Навіть ті, хто завжди міг похвалитися міцними нігтями, зараз витрачають купу часу і сил на підтримку їх здоров'я, а що вже говорити про жінок, яких природа не обдарувала красивими і міцними нігтями?Звичайно ж, тут на виручку сучасним леді приходить нарощування нігтів – прекрасна альтернатива, що дозволяє нашим ручкам завжди виглядати чудово. Але перш, ніж відправлятися в салон, вам потрібно знати більше про нарощування нігтів, про плюси і мінуси даного рішення. І сьогодні мова піде про акрилових нігтики, так як зараз – це найпопулярніший у світі матеріал для нарощування нігтів.

Отже, спочатку трохи ввідної інформації. При нарощуванні нігтів акрилова пудра з'єднується з рідиною, після чого її наносять на нігті, покриваючи ніготь цілком або тільки його кінчик для додання нігтям гарної форми. Частіше, звичайно, вибирається перший варіант. Акрил на нігтях швидко, буквально за кілька хвилин, твердне. В результаті у вас – красиві і міцні нігті, на які можна наносити будь-які лаки і засоби, не боячись нашкодити своїм нігтиками, а гель-лаки та інші елементи декору будуть триматися на них набагато довше.

Далі поговоримо про основні плюси і мінуси акрилових нігтів.

Плюси і мінуси акрилових нігтів

Звичайно ж, найголовнішою перевагою нарощених акрилових нігтів є їхня міцність. З ними ви можете робити буквально все, не боячись, що нігті будуть розшаровуватися, ламатися або кришитися. Нарощування акрилом – відмінний варіант для жінок зі слабкими і тонкими нігтями, а також для нігтів з неідеальної формою, адже нарощеним нігтикам можна надати будь-яку форму і довжину. Також акрил підійде тим, хто любить гризти нігті, адже його неможливо відкусити, та й навряд чи вам захочеться псувати таку красу, особливо, при тому, що ви за неї заплатили.

Так як акрилові нігті дуже міцні, вони практично не гнуться, через що на них набагато довше тримаються гель-лаки та інші елементи нейл-арту. Покривши акрил гель-лаком, ви зможете ходити, не підфарбовуючи нігті, до наступної корекції.

Акрил виграє по міцності у геля та інших матеріалів, використовуваних для нарощування нігтів, він довго носиться, а нігті не втрачають привабливий зовнішній вигляд до наступної корекції. А якщо ви все ж якимось чином зламаєте акриловий ніготь, маючи необхідні матеріали, ви зможете самі його «підремонтувати», адже тут немає нічого складного.

Головним недоліком акрилу, з іншого боку, можна назвати вартість нарощування. І справа навіть не в самому нарощуванні, а в тому, що вам доведеться регулярно витрачати гроші на корекцію акрилових нігтів.

Ще одне «але» - після зняття нігтів з акрилу ваші власні нігті можуть бути ослабленими, через що відростити довгі і міцні натуральні нігті може бути проблематично.

Також перед походом салон вам слід врахувати, що при нарощуванні нігтів акрилом використовуються хімічні сполуки, випаровування яких можуть викликати алергічні реакції. І, так як акрилові нігті – не справжні, це може бути помітно. Тому ретельно вибирайте майстра, який дійсно здатний зробити акриловим нігтям таку форму, щоб вони мали природний вигляд.

Автор: Сальнікова Анна

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас