Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Домашня сироватка для росту вій

Домашня сироватка для росту вій
 

Довгі, розкішні вії – мрія кожної жінки. Вони підкреслюють красу наших очей, роблять погляд ще більш виразним і чарівним. Але відростити свої густі і довгі вії буває не так вже просто. Тепер же це дуже легко - приготувавши цю домашню сироватку, ви зможете всього за кілька тижнів зміцнити і відростити красиві чарівні вії.Ця домашня сироватка для росту вій всього за кілька хвилин готується з натуральних інгредієнтів, які продаються практично в кожній аптеці, і не вимагає великих грошових витрат. Проте з нею ви зможете в домашніх умовах відростити довгі, здорові вії, про які завжди мріяли, всього за кілька тижнів.

Як приготувати сироватку для росту вій в домашніх умовах

Інгредієнти:

- ½ чайної ложки оливкової олії (її можна замінити кокосовою олією);

- 1 чайна ложка гелю алое вера з вітаміном E;

- 1 чайна ложка вазеліну;

- Порожня баночка, що щільно закривається для зберігання приготованої сироватки.

Ретельно перемішайте всі інгредієнти до отримання однорідної кремоподібної маси: оливкову або кокосову олію, гель алое вера з вітаміном E, вазелін. Помістіть приготовлену мікстуру для росту вій у порожню баночку (яку приготували заздалегідь), і користуйтеся цим засобом щодня.

За допомогою маленької пензлику для макіяжу (або ретельно вимитого пензлика від старої туші) акуратно наносіть приготовлену сироватку на корені чистих і сухих вій. Цю сироватку рекомендується наносити перед сном на ніч і користуватися нею щодня, поки у вас ні відростуть довгі і густі вії, про які ви завжди мріяли.

Автор: Сальнікова Анна

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас